Padaliniai

Edukacijos

Užsiėmimų trukmė – 1–1,5 val.
Užsakymai priimami ir informacija teikiama tel. (8 41) 52 43 95.

Iš anksto užsisakius, muziejaus darbuotojai gali vesti istorijos paskaitas įvairiomis temomis, kurios glaudžiai susijusios su Šiauliais, svarbiais Lietuvos istorijos įvykiais. Norimą paskaitos temą būtina suderinti su paskaitos vadovu. Kaina – muziejaus lankymo bilietas kiekvienam moksleiviui ir paskaitos vadovo paslaugos – 28,50 Eur.

Ukrainos piliečiams vykdomos edukacijos – nemokamos.   Būtina išankstinė registracija tel. +370 41 52 43 95. Edukacija „Važiuok dviračiu saugiai“

Visi žinome, jog važiuojant dviračiu reikia ne tik užsidėti šalmą, apsivilkti gerai iš tolo matomus drabužius ir važiuoti saugos reikalavimus atitinkančiu dviračiu, bet ir būtina laikytis kelių eismo taisyklių. O norint jų laikytis, reikia jas mokėti. Kviečiame dar kartelį apie tai pasikalbėti ir išsiaiškinti – mokame elgtis gatvėje saugiai ar ne.

Skirta ikimokyklinio amžiaus vaikams ir 1–5 klasių moksleiviams.
Kaina vienam asmeniui – 2 Eur (nuolaidos netaikomos).

Vieta: Dviračių muziejus, Vilniaus g. 139, Šiauliai.
Registracija tel. (8 41) 52 43 95.

Apžvalginė ekskursija „Dviratis technologijų pasaulyje“
Moksleiviai supažindinami su dviračių raida ir gamyba Lietuvoje. Pasakojama apie didžiąsias lietuvių keliones dviračiais ir neįprastos konstrukcijos dviratį – velomobilį. Paaiškinama apie dviračio konstrukciją ir saugų važiavimą.

Skirta 1–12 klasių moksleiviams.
Kaina vienam moksleiviui – 2,5 Eur, ekskursijos vadovo paslaugos – 20 Eur.

Vieta – Dviračių muziejus, Vilniaus g. 139, Šiauliai.
Registracija tel. (8 41) 52 43 95.