Kontaktai

Atgal
ŠIAULIŲ „AUŠROS" MUZIEJUS
Vilniaus g. 74, LT-76283 Šiauliai.
Juridinių asmenų registras. Kodas 190757036
Tel. (8 41) 52 69 33, el. paštas rastine@ausrosmuziejus.lt

DĖMESIO! Nuo 2020 m. lapkričio 1 d. keičasi darbuotojų el. paštai. Nauji adresai bus sudaromi pagal schemą: vardas.pavarde@ausrosmuziejus.lt nenaudojant lietuviškų raidžių


Administracija

Raimundas Balza

Direktorius

Tel.: (8 41) 52 43 90

El. paštas: direktorius@ausrosmuziejus.lt
raimundas.balza@ausrosmuziejus.lt

Virginija Šiukščienė

Direktoriaus pavaduotoja muziejininkystei

Tel.: (8 41) 52 43 98

El. paštas: pavaduotoja@ausrosmuziejus.lt
virginija.siuksciene@ausrosmuziejus.lt

Viktorija Lozaitienė

Direktoriaus pavaduotoja-vyriausioji fondų saugotoja

Tel.: (8 41) 52 69 30

El. paštas: fondai@ausrosmuziejus.lt
viktorija.lozaitiene@ausrosmuziejus.lt
Gražina Narbutaitė

Muziejininkė-vyriausiosios fondų saugotojos padėjėja

Tel.: (8 41) 52 69 30

El. paštas: g.narbutaite@ausrosmuziejus.lt
grazina.narbutaite@ausrosmuziejus.lt

Raštinės specialistas, personalo vadybininkas

Tel.: (8 41) 52 69 33

El. paštas: rastine@ausrosmuziejus.lt

Buhalterinės apskaitos skyrius

Danguolė Pupinienė

Vyriausioji buhalterė

Tel.: (8 41) 52 43 88

El. paštas: buhalterija@ausrosmuziejus.lt 
danguole.pupiniene@ausrosmuziejus.lt

Ineta Pašviestienė

Vyriausiosios buhalterės pavaduotoja

Tel.: (8 41) 52 43 88

El. paštas: ineta@ausrosmuziejus.lt
ineta.pasviestiene@ausrosmuziejus.lt
Inga Švėgždė

Vyresnioji buhalterė

Tel.: (8 41) 52 43 88

El. paštas: inga@ausrosmuziejus.lt
inga.svegzde@ausrosmuziejus.lt
Greta Džiugienė

Viešųjų pirkimų specialistė

Tel.: (8 41) 39 92 78

El. paštas: greta.dziugiene@ausrosmuziejus.lt

Ryšių su visuomene skyrius

Romena Čepauskienė

Skyriaus vedėja

Tel.: (8 41) 43 36 80

El. paštas: info@ausrosmuziejus.lt
romena.cepauskiene@ausrosmuziejus.lt
Jolita Kirkilaitė

Kultūrinės veiklos vadybininkė

Tel.: (8 41) 43 36 80

El. paštas: reklama@ausrosmuziejus.lt
jolita.kirkilaite@ausrosmuziejus.lt
Sandra Bubienė

Kultūrinės veiklos vadybininkė

Tel.: (8 41) 43 36 80

El. paštas: s.bubiene@ausrosmuziejus.lt
sandra.bubiene@ausrosmuziejus.lt
Loreta Ručinskaitė

Kultūrinės veiklos vadybininkė

Tel.: (8 41) 43 36 80

El. paštas: l.rucinskaite@ausrosmuziejus.lt
loreta.rucinskaite@ausrosmuziejus.lt
Viktorija Spulginienė

Edukacinių programų koordinatorė

Tel.: (8 41) 52 43 94

El. paštas: v.spulginiene@ausrosmuziejus.lt
viktorija.spulginiene@ausrosmuziejus.lt
Lina Kazlauskaitė

Redaktorė

Tel.: (8 41) 43 36 80

Darius Linkevičius

Dizaineris

Tel.: (8 41) 43 36 80


Istorijos skyrius

Jovita Vilimaitienė

Skyriaus vedėja

Tel.: (8 41) 52 43 92

El. paštas: j.vilimaitiene@ausrosmuziejus.lt
jovita.vilimaitiene@ausrosmuziejus.lt

Augustė Labenskytė

Muziejininkė-specialistė

Tel.: (8 41) 52 43 97

El. paštas: a.labenskyte@ausrosmuziejus.lt
auguste.labenskyte@ausrosmuziejus.lt
Vilma Karinauskienė

Muziejininkė-specialistė

Tel.: (8 41) 52 43 92

El. paštas: v.karinauskiene@ausrosmuziejus.lt
vilma.karinauskiene@ausrosmuziejus.lt
Birutė Lukošiūtė

Muziejininkė-specialistė

Tel.: (8 41) 52 43 92

El. paštas: b.lukosiute@ausrosmuziejus.lt
birute.lukosiute@ausrosmuziejus.lt

Dr. Rita Regina Trimonienė

Muziejininkė-specialistė

Tel.: (8 41) 52 43 92

Antanas Jankūnas

Muziejininkas-specialistas

Tel.: (8 41) 52 43 92

El. paštas: a.jankunas@ausrosmuziejus.lt
antanas.jankunas@ausrosmuziejus.lt

Jūratė Paškonytė

Muziejininkė-specialistė

Tel.: (8 41) 52 43 86

El. paštas: j.paskonyte@ausrosmuziejus.lt
jurate.paskonyte@ausrosmuziejus.lt
Biruta Girdenienė

Muziejininkė-specialistė

Tel.: (8 41) 52 43 97

El. paštas: b.girdeniene@ausrosmuziejus.lt
biruta.girdeniene@ausrosmuziejus.lt

Tomas Eitutis

Muziejininkas-specialistas

Tel.: (8 41) 52 43 92

El. paštas: t.eitutis@ausrosmuziejus.lt
tomas.eitutis@ausrosmuziejus.lt

Vaidotas Brasas

Bibliotekininkas

Tel.: (8 41) 52 43 97

El. paštas: biblioteka@ausrosmuziejus.lt
vaidotas.brasas@ausrosmuziejus.lt

Marius Morozas

Muziejininkas–ekspozicijų konsultantas

Tel.: (8 41) 52 43 99

El.paštas: m.morozas@ausrosmuziejus.lt
marius.morozas@ausrosmuziejus.lt

Justinas Blažys

Muziejininkas-specialistas

Tel.: (8 41) 52 43 92

El. paštas: j.blazys@ausrosmuziejus.lt
justinas.blazys@ausrosmuziejus.lt 

Diana Vasiljeva

Muziejininkė–ekspozicijų konsultantė

Tel.: (8 41) 52 43 95

El.paštas: d.vasiljeva@ausrosmuziejus.lt
diana.vasiljeva@ausrosmuziejus.lt

Aurimas Brunickis

Informacinių sistemų ir kitų skaitmeninių procesų inžinierius

Tel.: (8 41) 52 43 92

El. paštas: a.brunickis@ausrosmuziejus.lt
aurimas.brunickis@ausrosmuziejus.lt 


Archeologijos skyrius

Virginija Ostašenkovienė

Muziejininkė-specialistė

Tel.: (8 41) 52 43 86

El. paštas: virginija.osta@ausrosmuziejus.lt
virginija.ostasenkoviene@ausrosmuziejus.lt
Tomas Grigas

Muziejininkas-specialistas

Tel.: (8 41) 52 43 86

El. paštas: t.grigas@ausrosmuziejus.lt
tomas.grigas@ausrosmuziejus.lt

Ernestas Vasiliauskas

Muziejininkas-specialistas

Tel.: (8 41) 52 43 86

El. paštas: e.vasiliauskas@ausrosmuziejus.lt
ernestas.vasiliauskas@ausrosmuziejus.lt 


Etnografijos skyrius

Sigita Milvidienė

Skyriaus vedėja

Tel.: (8 41) 21 11 98

El. paštas: etnografija@ausrosmuziejus.lt
sigita.milvidiene@ausrosmuziejus.lt

Gražina Didžgalvienė

Muziejininkė-specialistė

Tel.: (8 41) 52 43 86

El. paštas: g.didzgalviene@ausrosmuziejus.lt
grazina.didzgalviene@ausrosmuziejus.lt

Julius Vainorius

Muziejininkas-specialistas

Tel.: (8 41) 21 11 98

El. paštas: j.vainorius@ausrosmuziejus.lt
julius.vainorius@ausrosmuziejus.lt

Jūratė Džežulskytė

Edukatorė

Tel.: (8 41) 21 11 98

El. paštas: malunas@ausrosmuziejus.lt
jurate.dzezulskyte@ausrosmuziejus.lt
Laimutė Tomkuvienė

Edukatorė

Tel.: (8 41) 21 11 98

El. paštas: l.tomkuviene@ausrosmuziejus.lt
laimute.tomkuviene@ausrosmuziejus.lt

Jolanta Maižiūtė

Muziejininkė-ekspozicijų konsultantė

Tel.: (841) 21 11 98

El. paštas: j.maiziute@ausrosmuziejus.lt
jolanta.maiziute@ausrosmuziejus.lt


Dailės skyrius

Odeta Stripinienė

Skyriaus vedėja

Tel.: (8 41) 43 96 75

El. paštas: odeta.stripiniene@ausrosmuziejus.lt
Jūratė Kaučikaitė

Muziejininkė-specialistė

Tel.: (8 41) 43 96 75

El. paštas: j.kaucikaite@ausrosmuziejus.lt
jurate.kaucikaite@ausrosmuziejus.lt

Birutė Masiliūnaitė

Muziejininkė-specialistė

Tel.: (8 41) 43 96 75

El. paštas: b.masiliunaite@ausrosmuziejus.lt
birute.masiliunaite@ausrosmuziejus.lt

Regina Tamašiūnaitė

Muziejininkė-specialistė

Tel.: (8 41) 43 96 75

El. paštas: r.tamasiunaite@ausrosmuziejus.lt
regina.tamasiunaite@ausrosmuziejus.lt


Fotografijos skyrius

Vilija Ulinskytė-Balzienė

Skyriaus vedėja

Tel.: (8 41) 52 43 96

El. paštas: v.ulinskyte@ausrosmuziejus.lt
vilija.ulinskyte@ausrosmuziejus.lt

Žygimantas Ruškys

Muziejininkas-vyriausias ekspozicijų konsultantas

Tel.: (8 41) 52 43 93

El. paštas: z.ruskys@ausrosmuziejus.lt
zygimantas.ruskys@ausrosmuziejus.lt

Eglė Šukyte-Banienė

Kultūrinės veiklos vadybininkė

Tel.: (8 41) 52 43 93

El. paštas: e.sukyte@ausrosmuziejus.lt
egle.sukyte@ausrosmuziejus.lt
Andrius Skuolis

Muziejininkas-specialistas

Tel.: (8 41) 52 43 93

El. paštas: a.skuolis@ausrosmuziejus.lt
andrius.skuolis@ausrosmuziejus.lt
Gintaras Miltenis

Muziejininkas-specialistas

Tel.: (8 41) 52 43 93

El. paštas: g.miltenis@ausrosmuziejus.lt
gintaras.miltenis@ausrosmuziejus.lt
Daiva Klenauskienė

Renginių aptarnavimo koordinatorė, skaitmenintoja

Tel.: (8 41) 52 43 93

El. paštas: d.klenauskiene@ausrosmuziejus.lt
daiva.klenauskiene@ausrosmuziejus.lt

Tomas Berginas

Muziejininkas-ekspozicijų konsultantas

Tel.: (8 41) 52 43 93

El. paštas: t.berginas@ausrosmuziejus.lt
tomas.berginas@ausrosmuziejus.lt

 

Sigita Kupscytė

Muziejininkė-specialistė

Tel.: (8 41) 52 43 93

El. paštas: s.kupscyte@ausrosmuziejus.lt
sigita.kupscyte@ausrosmuziejus.lt

Viktoras Gundajevas

Muziejininkas-specialistas

Tel.: (8 41) 52 43 93

El. paštas: v.gundajevas@ausrosmuziejus.lt
viktoras.gundajevas@ausrosmuziejus.lt

 

Artūras Šinkevičius

Muziejininkas-specialistas

Tel.: (8 41) 52 43 93

El. paštas: a.sinkevicius@ausrosmuziejus.lt
arturas.sinkevicius@ausrosmuziejus.lt

 

Vito Luckaus fotografijos centras

Tel.: (8 41) 52 43 96


Šiaulių regiono muziejinių vertybių skaitmeninimo skyrius

Violeta Bieliauskienė

Skaitmenintoja

Tel.: (8 41) 52 43 96

El. paštas: v.bieliauskiene@ausrosmuziejus.lt
violeta.bieliauskiene@ausrosmuziejus.lt

Valdas Ručinskas

Informacinių sistemų ir skaitmeninimo procesų inžinierius

Tel.: (8 41) 52 43 96

El. paštas: v.rucinskas@ausrosmuziejus.lt
valdas.rucinskas@ausrosmuziejus.lt

Edvardas Tamošiūnas

Fotografas

Tel.: (8 41) 52 43 96

El. paštas: e.tamosiunas@ausrosmuziejus.lt
edvardas.tamosiunas@ausrosmuziejus.lt

Juozas Kazlauskas

Skaitmenintojas

Tel.: (8 41) 52 43 96

El. paštas: j.kazlauskas@ausrosmuziejus.lt
juozas.kazlauskas@ausrosmuziejus.lt

Kristina Steponavičiūtė

Skaitmenintoja

Tel.: (8 41) 52 43 96

El. paštas: k.steponaviciute@ausrosmuziejus.lt
kristina.steponaviciute@ausrosmuziejus.lt


Restauravimo skyrius

Ramūnas Šambaras

Skyriaus vedėjas

Tel.: (8 41) 52 43 84

El. paštas: r.sambaras@ausrosmuziejus.lt
ramunas.sambaras@ausrosmuziejus.lt 

Elvina Karosienė

Restauratorė

Tel.: (8 41) 52 43 84

El. paštas: e.karosiene@ausrosmuziejus.lt
elvina.karosiene@ausrosmuziejus.lt

Angelina Kaušiuvienė

Restauratorė

Tel.: (8 41) 52 43 84

El. paštas: a.kausiuviene@ausrosmuziejus.lt
angelina.kausiuviene@ausrosmuziejus.lt

Audronė Salatkaitė

Restauratorė

Tel.: (8 41) 52 43 84

El. paštas: a.salatkaite@ausrosmuziejus.lt
audrone.salatkaite@ausrosmuziejus.lt

Darius Puščius

Restauratoriaus asistentas

Tel.: (8 41) 52 43 84

El. paštas: –
darius.puscius@ausrosmuziejus.lt

Birutė Masiliūnaitė

Restauratorė

Tel.: (8 41) 52 96 75

El. paštas: b.masiliunaite@ausrosmuziejus.lt
birute.masiliunaite@ausrosmuziejus.lt


Bendrasis skyrius

Romas Vaiginis

Skyriaus vedėjas

Tel.: (8 41) 52 69 40

El. paštas: ukis@ausrosmuziejus.lt
romas.vaiginis@ausrosmuziejus.lt
Povilas Juozapaitis

Specialistas

Tel.: (8 41) 52 69 40

El. paštas: pavaduotojas@ausrosmuziejus.lt
povilas.juozapaitis@ausrosmuziejus.lt

Vaidotas Adomavičius

Kompiuterinės technikos inžinierius

El. paštas: pcpagalba@ausrosmuziejus.lt
vaidotas.adomavicius@ausrosmuziejus.lt

Ilona Kunakinė

Statybos inžinierė

Tel.: (8 41) 52 69 40

El. paštas: i.aukscionyte@ausrosmuziejus.lt
ilona.kunakine@ausrosmuziejus.lt

Arvydas Skėtrys

Elektrikas inžinierius

Tel.: (8 41) 52 43 96

El. paštas: a.sketrys@ausrosmuziejus.lt
arvydas.sketrys@ausrosmuziejus.lt

Kęstutis Katinauskas

Komendantas

Tel.: (8 41) 52 43 84

Olegas Šitikovas

Garso, šviesos specialistas

Tel.: (8 41) 52 69 40

El. paštas: olegas.garsas@ausrosmuziejus.lt
olegas.sitikovas@ausrosmuziejus.lt

Rūta Abukauskaitė

Lauko ekspozicijų konsultantė

El. paštas: –
ruta.abukauskaite@ausrosmuziejus.lt


Ekspozicijos


Chaimo Frenkelio vila

Tel.: (8 41) 52 43 89

El. paštas: frenkeliovila@ausrosmuziejus.lt



ŠAM Edukacijos centras

Tel.: (8 41) 52 43 94


Fotografijos muziejus

Tel.: (8 41) 52 43 96

El. paštas: foto@ausrosmuziejus.lt


Dviračių muziejus

Tel.: (8 41) 52 43 95

El. paštas: dviraciu.muziejus@ausrosmuziejus.lt


Radijo ir televizijos muziejus

Tel.: (8 41) 52 43 99

El. paštas: radijotv@ausrosmuziejus.lt


Žaliūkių malūnininko sodyba

Tel.: (8 41) 21 11 98

El. paštas: malunas@ausrosmuziejus.lt


Poeto Jovaro namas 

 

Tel.: (8 41) 43 36 86