Kontaktai

Atgal
ŠIAULIŲ „AUŠROS" MUZIEJUS
Vilniaus g. 74, LT-76283 Šiauliai.
Juridinių asmenų registras. Kodas 190757036
Tel. (8 41) 52 69 33, el. paštas rastine@ausrosmuziejus.lt

DĖMESIO! Nuo 2020 m. lapkričio 1 d. keičasi darbuotojų el. paštai. Nauji adresai bus sudaromi pagal schemą: vardas.pavarde@ausrosmuziejus.lt nenaudojant lietuviškų raidžių


ADMINISTRACIJA

Raimundas Balza

Direktorius

Tel.: (8 41) 52 43 90

El. paštas: direktorius@ausrosmuziejus.lt
raimundas.balza@ausrosmuziejus.lt

Virginija Šiukščienė

Direktoriaus pavaduotoja muziejininkystei

Tel.: (8 41) 52 43 98

El. paštas: pavaduotoja@ausrosmuziejus.lt
virginija.siuksciene@ausrosmuziejus.lt

Odeta Stripinienė

L. e. direktoriaus pavaduotojos- vyr. fondų saugotojos pareigas

Tel.: (8 41) 52 69 30

El. paštas: odeta.stripiniene@ausrosmuziejus.lt
Greta Džiugienė

Viešųjų pirkimų specialistė

Tel.: (8 41) 39 92 78

El. paštas: greta.dziugiene@ausrosmuziejus.lt

Jūratė Paškonytė

Asistentė-referentė

Tel.: (8 41) 52 69 33

El. paštas: rastine@ausrosmuziejus.lt

BUHALTERINĖS APSKAITOS SKYRIUS

Egidija Jokubauskienė

Vyriausioji buhalterė

Tel.: (8 41) 52 43 88

El. paštas: egidija.jokubauskiene@ausrosmuziejus.lt

Inga Švėgždė

Vyresnioji buhalterė

Tel.: (8 41) 52 43 88

El. paštas: inga@ausrosmuziejus.lt
inga.svegzde@ausrosmuziejus.lt

Ineta Pašviestienė

Vyresnioji buhalterė

Tel.: (8 41) 52 43 88

El. paštas: ineta.pasviestiene@ausrosmuziejus.lt


KOMUNIKACIJOS IR RINKODAROS SKYRIUS

Romena Čepauskienė

Skyriaus vedėja

Tel.: (8 41) 43 36 80

El. paštas: info@ausrosmuziejus.lt
romena.cepauskiene@ausrosmuziejus.lt
Jolita Kirkilaitė

Viešųjų ryšių specialistė

Tel.: (8 41) 43 36 80

El. paštas: reklama@ausrosmuziejus.lt
jolita.kirkilaite@ausrosmuziejus.lt
Sandra Bubienė

Rinkodaros specialistė

Tel.: (8 41) 43 36 80

El. paštas: s.bubiene@ausrosmuziejus.lt
sandra.bubiene@ausrosmuziejus.lt
Loreta Ručinskaitė

Kultūrinės veiklos vadybininkė

Tel.: (8 41) 43 36 80

El. paštas: l.rucinskaite@ausrosmuziejus.lt
loreta.rucinskaite@ausrosmuziejus.lt
Lina Kazlauskaitė

Redaktorė

Tel.: (8 41) 43 36 80

Darius Linkevičius

Dizaineris

Tel.: (8 41) 43 36 80


ISTORIJOS SKYRIUS

Jovita Vilimaitienė

Skyriaus vedėja

Tel.: (8 41) 52 43 92

El. paštas: j.vilimaitiene@ausrosmuziejus.lt
jovita.vilimaitiene@ausrosmuziejus.lt

Birutė Lukošiūtė

Muziejininkė-rinkinio saugotoja

Tel.: (8 41) 52 43 92

El. paštas: b.lukosiute@ausrosmuziejus.lt
birute.lukosiute@ausrosmuziejus.lt

Vilma Karinauskienė

Muziejininkė-rinkinio saugotoja

Tel.: (8 41) 52 43 92

El. paštas: v.karinauskiene@ausrosmuziejus.lt
vilma.karinauskiene@ausrosmuziejus.lt

Justinas Blažys

Muziejininkas-rinkinio saugotojas

Tel.: (8 41) 52 43 92

El. paštas: j.blazys@ausrosmuziejus.lt
justinas.blazys@ausrosmuziejus.lt 

Antanas Jankūnas

Muziejininkas-rinkinio saugotojas

Tel.: (8 41) 52 43 92

El. paštas: a.jankunas@ausrosmuziejus.lt
antanas.jankunas@ausrosmuziejus.lt

Tomas Eitutis

Muziejininkas-rinkinio saugotojas

Tel.: (8 41) 52 43 92

El. paštas: t.eitutis@ausrosmuziejus.lt
tomas.eitutis@ausrosmuziejus.lt
Biruta Girdenienė

Muziejininkė-rinkinio saugotoja

Tel.: (8 41) 52 43 97

El. paštas: b.girdeniene@ausrosmuziejus.lt
biruta.girdeniene@ausrosmuziejus.lt

Gražina Narbutaitė

Muziejininkė-rinkinio saugotoja

Tel.: (8 41) 52 69 30

El. paštas: g.narbutaite@ausrosmuziejus.lt
grazina.narbutaite@ausrosmuziejus.lt

Dr. Rita Regina Trimonienė

Muziejininkė

Tel.: (8 41) 52 43 92

Vaidotas Brasas

Bibliotekininkas

Tel.: (8 41) 52 43 97

El. paštas: biblioteka@ausrosmuziejus.lt
vaidotas.brasas@ausrosmuziejus.lt

ŠIAULIŲ ISTORIJOS EKSPOZICIJŲ SKYRIUS

Virginija Ostašenkovienė

Skyriaus vedėja

Tel.: (8 41) 52 43 86

El. paštas: virginija.osta@ausrosmuziejus.lt
virginija.ostasenkoviene@ausrosmuziejus.lt
Tomas Grigas

Muziejininkas-rinkinio saugotojas

Tel.: (8 41) 52 43 86

El. paštas: t.grigas@ausrosmuziejus.lt
tomas.grigas@ausrosmuziejus.lt

Diana Vasiljeva

Muziejininkė-rinkinio saugotoja

Tel.: (8 41) 52 43 95

El.paštas: d.vasiljeva@ausrosmuziejus.lt
diana.vasiljeva@ausrosmuziejus.lt

Marius Morozas

Muziejininkas-rinkinio saugotojas

Tel.: (8 41) 52 43 99

El.paštas: m.morozas@ausrosmuziejus.lt
marius.morozas@ausrosmuziejus.lt

Augustė Labenskytė

Muziejininkė

Tel.: (8 41) 52 43 97

El. paštas: a.labenskyte@ausrosmuziejus.lt
auguste.labenskyte@ausrosmuziejus.lt

Viktorija Lozaitienė

Muziejininkė

Tel. nr.: (8 41) 52 69 30

El. paštas: viktorija.lozaitiene@ausrosmuziejus.lt

Ernestas Vasiliauskas

Kultūros projektų vadybininkas

Tel.: (8 41) 52 43 86

El. paštas: e.vasiliauskas@ausrosmuziejus.lt
ernestas.vasiliauskas@ausrosmuziejus.lt 

Viktorija Spulginienė

Edukatorė

Tel.: (8 41) 52 43 94

El. paštas: v.spulginiene@ausrosmuziejus.lt
viktorija.spulginiene@ausrosmuziejus.lt

Aurelija Belova

Ekspozicijų konsultantė

Tel.: (8 41) 52 43 95

El.paštas: aurelija.belova@ausrosmuziejus.lt

Rita Poškevičiūtė

Ekspozicijų konsultantė

Tel.: (8 41) 52 43 95

El.paštas: rita.poskeviciute@ausrosmuziejus.lt


ETNOGRAFIJOS SKYRIUS

Sigita Milvidienė

Skyriaus vedėja

Tel.: (8 41) 21 11 98

El. paštas: etnografija@ausrosmuziejus.lt
sigita.milvidiene@ausrosmuziejus.lt

Gražina Didžgalvienė

Muziejininkė-rinkinio saugotoja

Tel.: (8 41) 52 43 86

El. paštas: g.didzgalviene@ausrosmuziejus.lt
grazina.didzgalviene@ausrosmuziejus.lt

Julius Vainorius

Muziejininkas-rinkinio saugotojas

Tel.: (8 41) 21 11 98

El. paštas: j.vainorius@ausrosmuziejus.lt
julius.vainorius@ausrosmuziejus.lt

Jolanta Maižiūtė

Muziejininkė-rinkinio saugotoja

Tel.: (841) 21 11 98

El. paštas: j.maiziute@ausrosmuziejus.lt
jolanta.maiziute@ausrosmuziejus.lt

Laimutė Tomkuvienė

Edukatorė

Tel.: (8 41) 21 11 98

El. paštas: l.tomkuviene@ausrosmuziejus.lt
laimute.tomkuviene@ausrosmuziejus.lt

Jūratė Džežulskytė

Ekspozicijų konsultantė

Tel.: (8 41) 21 11 98

El. paštas: malunas@ausrosmuziejus.lt
jurate.dzezulskyte@ausrosmuziejus.lt

DAILĖS SKYRIUS

Jūratė Kaučikaitė

L. e. skyriaus vedėjos pareigas

Tel.: (8 41) 43 96 75

El. paštas: jurate.kaucikaite@ausrosmuziejus.lt

Milda Černiauskaitė

Muziejininkė-rinkinio saugotoja

Tel.: (8 41) 43 96 75

El. paštas: milda.cerniauskaite@ausrosmuziejus.lt 

Regina Tamašiūnaitė

Muziejininkė-rinkinio saugotoja

Tel.: (8 41) 43 96 75

El. paštas: r.tamasiunaite@ausrosmuziejus.lt
regina.tamasiunaite@ausrosmuziejus.lt

Roberta Daukšaitė

Ekspozicijų konsultantė

Tel.: (8 41) 52 43 89

El. paštas: roberta.dauksaite@ausrosmuziejus.lt

Laurynas Giedrimas

Ekspozicijų konsultantas

Tel.: (8 41) 52 43 89

El. paštas: laurynas.giedrimas@ausrosmuziejus.lt

Rūtenis Vielius

Ekspozicijų konsultantas

Tel.: (8 41) 52 43 89

El. paštas: rutenis.vielius@ausrosmuziejus.lt

Rūta Abukauskaitė

Ekspozicijų konsultantė

Tel.: (8 41) 52 43 89

El. paštas: ruta.abukauskaite@ausrosmuziejus.lt

Augustė Tomkutė

Fotografė

Tel. nr.: (8 41) 43 96 75

El. paštas: auguste.tomkute@ausrosmuziejus.lt


FOTOGRAFIJOS SKYRIUS

Vilija Ulinskytė-Balzienė

Skyriaus vedėja

Tel.: (8 41) 52 43 96

El. paštas: v.ulinskyte@ausrosmuziejus.lt
vilija.ulinskyte@ausrosmuziejus.lt

Teklė Tomkutė-Vaičiulienė

Muziejininkė-rinkinio saugotoja

Tel.: (8 41) 52 43 96

Mob. tel.: 8 683 53085

El. paštas: tekle.tomkute@ausrosmuziejus.lt

Andrius Skuolis

Muziejininkas-rinkinio saugotojas

Tel.: (8 41) 52 43 93

El. paštas: a.skuolis@ausrosmuziejus.lt
andrius.skuolis@ausrosmuziejus.lt
Gintaras Miltenis

Muziejininkas-rinkinio saugotojas

Tel.: (8 41) 52 43 93

El. paštas: g.miltenis@ausrosmuziejus.lt
gintaras.miltenis@ausrosmuziejus.lt

Viktoras Gundajevas

Muziejininkas-rinkinio saugotojas

Tel.: (8 41) 52 43 93

El. paštas: v.gundajevas@ausrosmuziejus.lt
viktoras.gundajevas@ausrosmuziejus.lt

 

Artūras Šinkevičius

Muziejininkas-rinkinio saugotojas

Tel.: (8 41) 52 43 93

El. paštas: a.sinkevicius@ausrosmuziejus.lt
arturas.sinkevicius@ausrosmuziejus.lt

 

Sigita Kupscytė

Muziejininkė

Tel.: (8 41) 52 43 93

El. paštas: s.kupscyte@ausrosmuziejus.lt
sigita.kupscyte@ausrosmuziejus.lt

Daiva Klenauskienė

Renginių aptarnavimo koordinatorė

Tel.: (8 41) 52 43 93

El. paštas: d.klenauskiene@ausrosmuziejus.lt
daiva.klenauskiene@ausrosmuziejus.lt

Valdas Ručinskas

Informacinių sistemų ir skaitmeninimo procesų inžinierius

Tel.: (8 41) 52 43 96

El. paštas: v.rucinskas@ausrosmuziejus.lt
valdas.rucinskas@ausrosmuziejus.lt

Žygimantas Ruškys

Vyriausias ekspozicijų konsultantas

Tel.: (8 41) 52 43 93

El. paštas: z.ruskys@ausrosmuziejus.lt
zygimantas.ruskys@ausrosmuziejus.lt

Tomas Berginas

Ekspozicijų konsultantas

Tel.: (8 41) 52 43 93

El. paštas: t.berginas@ausrosmuziejus.lt
tomas.berginas@ausrosmuziejus.lt

 

Vito Luckaus fotografijos centras

Tel.: (8 41) 52 43 96


ŠIAULIŲ REGIONO MUZIEJINIŲ VERTYBIŲ SKAITMENINIMO SKYRIUS

Teklė Tomkutė-Vaičiulienė

Skyriaus vedėja

Tel.: (8 41) 52 43 96

Mob. tel.: 8 683 53085

El. paštas: tekle.tomkute@ausrosmuziejus.lt

Violeta Bieliauskienė

Skaitmenintoja

Tel.: (8 41) 52 43 96

El. paštas: v.bieliauskiene@ausrosmuziejus.lt
violeta.bieliauskiene@ausrosmuziejus.lt

Juozas Kazlauskas

Skaitmenintojas

Tel.: (8 41) 52 43 96

El. paštas: j.kazlauskas@ausrosmuziejus.lt
juozas.kazlauskas@ausrosmuziejus.lt

Kristina Steponavičiūtė

Skaitmenintoja

Tel.: (8 41) 52 43 96

El. paštas: k.steponaviciute@ausrosmuziejus.lt
kristina.steponaviciute@ausrosmuziejus.lt

Aurimas Brunickis

Informacinių sistemų ir skaitmeninimo procesų inžinierius

Tel.: (8 41) 52 43 92

El. paštas: a.brunickis@ausrosmuziejus.lt
aurimas.brunickis@ausrosmuziejus.lt 

Edvardas Tamošiūnas

Fotografas

Tel.: (8 41) 52 43 96

El. paštas: e.tamosiunas@ausrosmuziejus.lt
edvardas.tamosiunas@ausrosmuziejus.lt


RESTAURAVIMO SKYRIUS

Ramūnas Šambaras

Skyriaus vedėjas

Tel.: (8 41) 52 43 84

El. paštas: r.sambaras@ausrosmuziejus.lt
ramunas.sambaras@ausrosmuziejus.lt 

Elvina Karosienė

Restauratorė

Tel.: (8 41) 52 43 84

El. paštas: e.karosiene@ausrosmuziejus.lt
elvina.karosiene@ausrosmuziejus.lt

Angelina Kaušiuvienė

Restauratorė

Tel.: (8 41) 52 43 84

El. paštas: a.kausiuviene@ausrosmuziejus.lt
angelina.kausiuviene@ausrosmuziejus.lt

Audronė Salatkaitė

Restauratorė

Tel.: (8 41) 52 43 84

El. paštas: a.salatkaite@ausrosmuziejus.lt
audrone.salatkaite@ausrosmuziejus.lt

Darius Puščius

Restauratorius

Tel.: (8 41) 52 43 84

El. paštas: –
darius.puscius@ausrosmuziejus.lt

Birutė Masiliūnaitė

Restauratorė

Tel.: (8 41) 52 96 75

El. paštas: b.masiliunaite@ausrosmuziejus.lt
birute.masiliunaite@ausrosmuziejus.lt


MUZIEJAUS INFRASTRUKTŪROS PRIEŽIŪROS TARNYBA

Romas Vaiginis

Tarnybos vedėjas

Tel.: (8 41) 52 69 40

El. paštas: ukis@ausrosmuziejus.lt
romas.vaiginis@ausrosmuziejus.lt
Povilas Juozapaitis

Pastatų eksploatacinių sistemų priežiūros specialistas

Tel.: (8 41) 52 69 40

El. paštas: pavaduotojas@ausrosmuziejus.lt
povilas.juozapaitis@ausrosmuziejus.lt

Ilona Kunakinė

Statybos inžinierė

Tel.: (8 41) 52 69 40

El. paštas: i.aukscionyte@ausrosmuziejus.lt
ilona.kunakine@ausrosmuziejus.lt

Vaidotas Adomavičius

Kompiuterinės technikos inžinierius

El. paštas: pcpagalba@ausrosmuziejus.lt
vaidotas.adomavicius@ausrosmuziejus.lt

Arvydas Skėtrys

Elektrikas inžinierius

Tel.: (8 41) 52 43 96

El. paštas: a.sketrys@ausrosmuziejus.lt
arvydas.sketrys@ausrosmuziejus.lt

Olegas Šitikovas

Ekspozicijų ir parodų technikos inžinierius

Tel.: (8 41) 52 69 40

El. paštas: olegas.garsas@ausrosmuziejus.lt
olegas.sitikovas@ausrosmuziejus.lt


EKSPOZICIJOS


CHAIMO FRENKELIO VILA

Tel.: (8 41) 52 43 89

El. paštas: frenkeliovila@ausrosmuziejus.lt



ŠAM EDUKACIJOS CENTRAS

Tel.: (8 41) 52 43 94


FOTOGRAFIJOS MUZIEJUS

Tel.: (8 41) 52 43 96

El. paštas: foto@ausrosmuziejus.lt


DVIRAČIŲ MUZIEJUS

Tel.: (8 41) 52 43 95

El. paštas: dviraciu.muziejus@ausrosmuziejus.lt


RADIJO IR TELEVIZIJOS MUZIEJUS

Tel.: (8 41) 52 43 99

El. paštas: radijotv@ausrosmuziejus.lt


ŽALIŲKIŲ MALŪNININKO SODYBA

Tel.: (8 41) 21 11 98

El. paštas: malunas@ausrosmuziejus.lt


POETO JOVARO NAMAS

Tel.: (8 41) 43 36 86