D.U.K.Ar muziejus dirba sekmadieniais?
Taip, nuo 2020 m. sausio 1 d. visi muziejaus padaliniai dirba ir sekmadieniais. Išsamesnę informaciją apie muziejaus padalinių darbo laiką rasite čia.
Kokia muziejaus lankymo kaina ir kokioms muziejaus teikiamoms paslaugoms yra taikomos nuolaidos?
Visa informaciją apie muziejaus teikiamas mokamas paslaugas ir jų teikimo tvarką rasite Šiaulių „Aušros“ muziejaus direktoriaus 202-09-01 įsakymu Nr. V1-147 patvirtintame kainoraštyje, kurį rasite čia >>>
Kuriuose muziejaus padaliniuose galima atvykti pasidaryti asmeninę / šventinę fotosesiją ir ar už fotosesijos vietą reikia mokėti?
Profesionalių fotosesijų (vestuvių, krikštynų, gimtadienių ir kitų asmeninių švenčių) 2 valandų kainos „Aušros“ muziejaus padaliniuose:
  • IKI 15 ASMENŲ: Chaimo Frenkelio viloje ir parke, Žaliūkių malūnininko troboje ir sodybos teritorijoje, Fotografijos muziejuje ir stogo terasoje užsiregistravus iš anksto – 30 Eur, be registracijos – 50 Eur.
  • VIRŠ 15 ASMENŲ: Chaimo Frenkelio viloje ir parke, Žaliūkių malūnininko troboje ir sodybos teritorijoje, Fotografijos muziejuje ir stogo terasoje užsiregistravus iš anksto – 60 Eur, be registracijos – 100 Eur.
  • Chaimo Frenkelio vilos parke, Venclauskių namų Našlaičių sode, Žaliūkių malūnininko sodybos teritorijoje, Fotografijos muziejaus stogo terasoje (neribotas asmenų skaičius) užsiregistravus iš anksto – 30 Eur, be registracijos – 50 Eur.
Registracija: Chaimo Frenkelio viloje ir Venclauskių namuose tel. (8 41) 52 43 89, Fotografijos muziejuje (8 41) 52 43 93, Žaliūkių malūnninko sodyboje (8 41) 21 11 98.

Už profesionalias fotosesijas galimas atsiskaitymas ir pavedimu, pervedant visą fotosesijos sumą tiesiogiai į muziejaus sąskaitą:
Šiaulių „Aušros“ muziejus, Swedbank sąskaita LT36 7300 0100 0240 7530 ir būtinai nurodyti „ Už Fotosesiją, fotosesijos vietą, fotosesijos datą  Ir užsakovo Vardo raidę, Pavardę“.  Pvz.: Fotosesija, Ch. Fr. Vila, 2020-08-15, V., Pavardė.

Noriu organizuoti savo vestuvių ceremoniją viename iš muziejaus padalinių. Kur kreiptis ir kokie dokumentai yra reikalingi paslaugos įgyvendinimui?

Visų pirma būtina kreiptis į pasirinkto padalinio administraciją ir susiderinti norimą vestuvių ceremonijos datą ir laiką (tel. pasiteiravimui – (8 41) 43 36 80). Tuomet Jūs privalote kreiptis į metrikacijos skyrių ir gauti formą, dėl išvykstamosios santuokos. Šią formą turite pristatyti į muziejaus administraciją, kur susimokėję už vestuvių ceremonijos paslaugą Jūs galutinai rezervuosite pasirinktą datą ir laiką.

Kuriuose muziejaus padaliniuose galima vestuvių ceremonijos paslauga ir kokia šios paslaugos kaina?

Vestuvių ceremonijos galimos trejuose muziejaus padaliniuose: Chaimo Frenkelio viloje bei vilos parke, Fotografijos muziejuje bei muziejaus stogo terasoje, Žaliūkių malūnininko sodybos troboje bei sodybos teritorijoje. Vestuvių ceremonijos (iki 2 val.) muziejaus viduje kaina – 200 Eur, muziejaus teritorijoje – 100 Eur. Dėmesio! Vestuvių ceremonijos paslaugą būtina iš anksto susiderinti su muziejaus administracija (tel. pasiteiravimui – (8 41) 43 36 80). Muziejus neteikia vestuvių vietos dekoro paslaugų. Juo, iš anksto susiderinę su muziejaus darbuotojais, turite pasirūpinti patys.

Noriu muziejuje surengti savo (ar įmonės) šventę/konferenciją/koncertą. Kur galėčiau gauti prašymo ar paraiškos trumpalaikei patalpų nuomai formą ir kam ją užpildžius reikia pateikti?
Prašymo ar paraiškos trumpalaikei patalpų nuomai formas rasite čia. Jas galite užpildyti ir išsiųsti el. paštu rastine@ausrosmuziejus.lt  arba galite atvykti į Šiaulių „Aušros“ muziejaus administraciją (Vilniaus g. 74, Šiauliai) ir pateikti prašymą ar paraišką vietoje. Platesnė informacija tel.: (8 41) 43 36 80.
 
Noriu gauti išsamesnės informacijos apie muziejaus eksponatus, muziejų ar jo veiklą. Kur kreiptis?
Norėdami gauti informacijos apie muziejaus eksponatus, muziejų ar jo veiklą, visų pirma turite užpildyti prašymo formą, kurią rasite čia. Užpildę ją galite išsiųsti el. paštu rastine@ausrosmuziejus.lt  arba galite atvykti į Šiaulių „Aušros“ muziejaus administraciją (Vilniaus g. 74, Šiauliai) ir pateikti prašymą vietoje.
Ar galima rezervuoti datą ir laiką edukacijai pagal kultūros pasą, jei sistemoje rezervacijos pasirinkimas nėra sukurtas?

Taip, jei laikas ir data neužimta, galima. Kreipkitės į edukaciją vykdančio padalinio administraciją ir derinkite norimą laiką ir datą asmeniškai.

Nerandu atsakymo į man aktualų klausimą. Kur kreiptis?
Jei neradote atsakymo į Jums aktualų klausimą, skambinkite tel. (8 41) 43 36 80 arba rašykite el. laišką el. paštu info@ausrosmuziejus.lt