thumbnail_ilja 4-2c0b4f44bdf04525d131529a6b80704d.jpg
2024-07-06

XXI tarptautinio Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalio atidarymas

2024 m. liepos 6 d., šeštadienį, 19.30 val. Chaimo Frenkelio vilos-muziejaus parke (Vilniaus g. 74, Šiauliai) vyks XXI tarptautinio Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalio atidarymo koncertas, skirtas Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienai paminėti. Šventiniame koncerte pasirodys: Elektroninės muzikos roko grupė „Royce“ ir Klaipėdos kamerinis orkestras.

21 val. Kartu su viso pasaulio lietuviais bus giedama „Tautiška giesmė“.
Festivalio atidarymo renginys yra nemokamas.

Festivalio meno vadovas – Lietuvos nacionalinės premijos laureatas, dirigentas Robertas Šervenikas.

Organizatoriai: Šiaulių „Aušros“ muziejus, VšĮ „Sielai“
Pagrindiniai rėmėjai: Šiaulių miesto savivaldybė, Lietuvos kultūros taryba
Rėmėjai: „Sabalin“, restoranas „Bleu de Frenkel“
Informaciniai rėmėjai: LRT, „Etaplius“, „Šiaulių kraštas“, „LT ADVERT“
Draugas – gėlių ir dovanų salonas „Dabija“
Festivalį įgarsina – MB „SLS Tech“

Informacija apie renginį

Data: 2024-07-06
Laikas: 19:30 val.
Vieta: Chaimo Frenkelio vilos-muziejaus parkas
Adresas: Vilnaius g. 74, Šiauliai

2024 M. LIEPOS 6 D. 19.30 VAL.
NEMOKAMAS FESTIVALIO ATIDARYMO KONCERTAS
21 val. Kartu su viso pasaulio lietuviais bus giedama „Tautiška giesmė“.

2024 M. LIEPOS 11 D. 18 VAL.
TRIO AGORA KONCERTAS „HOTEL TANGO“
Chaimo Frenkelio vilos-muziejaus Koncertinė salė (Vilniaus g. 74, Šiauliai)
Žilvinas Brazauskas (klarnetas, Lietuva, Vokietija), Natania Hoffman (violončelė, Italija, JAV, Belgija), Robertas Lozinskis (fortepijonas, Lietuva).

Bilieto kaina: 12 Eur, su nuolaida 8 Eur*

2024 M. LIEPOS 17 D. 18 VAL.
KONCERTAS „MUZIKINIAI NĖRINIAI“ TELŠIŲ JEŠIVOJE (Iždinės g. 11, Telšiai)
Ona Kolobovaitė (sopranas, Lietuva), Justas Šervenikas (fotrepijonas, Lietuva), Thomas Collingwood (violončelė, Anglija). Programoje: R. Shumann, Fr. Shubert muzika. XX a. kompozitoriaus A. Previn dainos sopranui, fortepijonui ir violončelei pagal Tommy Morrison eiles.

Bilieto kaina: 15 Eur, su nuolaida 12 Eur*

2024 M. LIEPOS 18 D. 18 VAL.
RAGANIUKĖS TEATRO MUZIKINIS SPEKTAKLIS VISAI ŠEIMAI „KARLSONO SKAMBUTIS“
Vaidina: E. Paulavičius, L. Raškevičiūtė, D. Trasykis, L. Firsova ir Agnius. Spektaklis skirtas vaikams nuo 3 metų.

Bilieto kaina: 12 Eur, su nuolaida 8 Eur*

2024 M. LIEPOS 27 D. 20 VAL.
PIRMĄ KARTĄ LIETUVOJE – PUČIAMŲJŲ INSTRUMENTŲ ANSAMBLIO „GERMAN BRASS“ (VOKIETIJA) KONCERTAS
Matthias Höfs (trimitas), Uwe Köller (trimitas), Andre Schoch (trimitas), Manuel Mischel (trimitas), Johannes Dengler (valtorna), Klaus Wallendorf (valtorna), Fritz Winter (trombonas ir eufonija), Emil Haderer (trombonas), Uwe Füssel (bosinis trombonas), Stefan Ambrosius (tūba), Herbert Wachter (perkusija)

Bilieto kaina: 15 Eur, su nuolaida 12 Eur*

2024 M. RUGPJŪČIO 11 D. 15 VAL.
KONCERTAS „ČARDAŠO KARALIENĖ“ BURBIŠKIO DVARE, RADVILIŠKIO R.
Koncerte skambės čardašo, operečių, ir čigoniškų ritmų melodijos.
Julija Karaliūnaitė (sopranas), Jekaterina Rodionova (smuikas), Birutė Asevičiūtė (fortepijonas).

Bilieto kaina: 12 Eur, su nuolaida 8 Eur*

2024 M. RUGPJŪČIO 22 D. 18 VAL.
DAINOTO VARNO IR KAUNO BIGBENDO KONCERTAS „FRANK SINATRA SHOW“
Dainotas Varnas ir Kauno Bigbendas – populiariausiame Lietuvoje tribute projekte – „Frank Sinatra Show“! Koncerte skambės žymiausios legendinio F. Sinatros dainos.

Bilieto kaina: 15 Eur, su nuolaida 12 Eur* (bilietai – NETRUKUS)

2024 M. RUGPJŪČIO 27 D. 22 VAL.
KAUNO ŠOKIO TEATRO „AURA“ SPEKTAKLIS „IŠTRINTOS DURYS“
Choreografija – Birutė Letukaitė, šokėjai: Andres Ortiz (Argentina), Dalila Tiraboschi (Italija), Ester Bega (Albanija), Heung Won Lee (P. Korėja), Julija Strupaitė (Lietuva), Marine Fernandez (Prancūzija), Nanaho Kugawa (Japonija), Susanna Maggio (Italija), Victor Hugo Gil Mendez (Meksika).

Bilieto kaina: 15 Eur, su nuolaida 12 Eur*

2024 M. RUGPJŪČIO 29 D. 18 VAL.
FESTIVALIO UŽDARYMO KONCERTAS
Solistas: Christian Segmehl (saksofonas, Vokietija) ir Kauno miesto simfoninis orkestras. Dirigentas – Kaspar Mänd (Estija)

Bilieto kaina: 15 Eur, su nuolaida 12 Eur*

Bilietus į koncertus galima įsigyti „TICKET MARKET“ ir Chaimo Frenkelio vilos-muziejaus kasose.
*Nuolaidos taikomos moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems.
Vaikams iki 5 metų, kurie neužima sėdimos vietos, įėjimas nemokamas (išskyrus liepos 18 d. renginį). Informacija tel. +37041433680, el. p. info@ausrosmuziejus.lt

Renginys, jeigu nenurodyta kitaip, vyks Chaimo Frenkelio vilos-muziejaus parke (Vilniaus g. 74, Šiauliai).

Organizatoriai: Šiaulių „Aušros“ muziejus, VšĮ „Sielai“
Pagrindiniai rėmėjai: Šiaulių miesto savivaldybė, Lietuvos kultūros taryba
Rėmėjai:  „Sabalin“, restoranas „Bleu de Frenkel
Informaciniai rėmėjai: LRT„Etaplius“„Šiaulių kraštas“„LT ADVERT“