Atgal
thumbnail_ilja 4-2c0b4f44bdf04525d131529a6b80704d.jpg
2024-07-06

XXI tarptautinio Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalio atidarymas

2024 m. liepos 6 d., šeštadienį, 19.30 val. Chaimo Frenkelio vilos-muziejaus parke (Vilniaus g. 74, Šiauliai) vyks XXI tarptautinio Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalio atidarymo koncertas, skirtas Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienai paminėti. Šventiniame koncerte pasirodys: Elektroninės muzikos roko grupė „Royce“ ir Klaipėdos kamerinis orkestras.

21 val. Kartu su viso pasaulio lietuviais bus giedama „Tautiška giesmė“.
Festivalio atidarymo renginys yra nemokamas.

Festivalio meno vadovas – Lietuvos nacionalinės premijos laureatas, dirigentas Robertas Šervenikas.

Organizatoriai: Šiaulių „Aušros“ muziejus, VšĮ „Sielai“
Pagrindiniai rėmėjai: Šiaulių miesto savivaldybė, Lietuvos kultūros taryba
Rėmėjai: „Sabalin“, restoranas „Bleu de Frenkel“
Informaciniai rėmėjai: LRT, „Etaplius“, „Šiaulių kraštas“, „LT ADVERT“
Draugas – gėlių ir dovanų salonas „Dabija“
Festivalį įgarsina – MB „SLS Tech“

Informacija apie renginį

Data: 2024-07-06
Laikas: 19:30 val.
Vieta: Chaimo Frenkelio vilos-muziejaus parkas
Adresas: Vilnaius g. 74, Šiauliai
XXI CHAIMO FRENKELIO VILOS VASAROS FESTIVALIO PROGRAMA
Renginys, jeigu nenurodyta kitaip, vyks Chaimo Frenkelio vilos-muziejaus parke (Vilniaus g. 74, Šiauliai).

⏩ 2024 M. LIEPOS 11 D. 18 VAL. TRIO AGORA KONCERTAS „HOTEL TANGO“
Chaimo Frenkelio vilos-muziejaus Koncertinė salė (Vilniaus g. 74, Šiauliai).
Žilvinas Brazauskas (klarnetas, Lietuva, Vokietija), Natania Hoffman (violončelė, Italija, JAV, Belgija), Robertas Lozinskis (fortepijonas, Lietuva).

Bilieto kaina: 12 Eur, su nuolaida 8 Eur*

⏩ 2024 M. LIEPOS 17 D. 18 VAL. KONCERTAS „MUZIKINIAI NĖRINIAI“ TELŠIŲ JEŠIVOJE (Iždinės g. 11, Telšiai)
Ona Kolobovaitė (sopranas, Lietuva), Justas Šervenikas (fotrepijonas, Lietuva), Thomas Collingwood (violončelė, Anglija). Programoje: R. Shumann, Fr. Shubert muzika. XX a. kompozitoriaus A. Previn dainos sopranui, fortepijonui ir violončelei pagal Tommy Morrison eiles.

Bilieto kaina: 15 Eur, su nuolaida 12 Eur*

⏩ 2024 M. LIEPOS 18 D. 18 VAL. RAGANIUKĖS TEATRO MUZIKINIS SPEKTAKLIS VISAI ŠEIMAI „KARLSONO SKAMBUTIS“
Vaidina: E. Paulavičius, L. Raškevičiūtė, D. Trasykis, L. Firsova ir Agnius. Spektaklis skirtas vaikams nuo 3 metų.

Bilieto kaina: 12 Eur, su nuolaida 8 Eur*

⏩ 2024 M. LIEPOS 27 D. 20 VAL. PIRMĄ KARTĄ LIETUVOJE – PROFESIONALAUS PUČIAMŲJŲ INSTRUMENTŲ ANSAMBLIO „GERMAN BRASS“ (VOKIETIJA) KONCERTAS
Matthias Höfs, Uwe Köller, Andre Schoch, Manuel Mischel, Johannes Dengler, Klaus Wallendorf, Fritz Winter, Emil Haderer, Uwe Füssel, Stefan Ambrosius, Herbert Wachter

Bilieto kaina: 15 Eur, su nuolaida 12 Eur*
⏩ 2024 M. RUGPJŪČIO 11 D. 15 VAL. KONCERTAS „ČARDAŠO KARALIENĖ“ BURBIŠKIO DVARE, RADVILIŠKIO R.
Koncerte skambės čardašo, operečių, ir čigoniškų ritmų melodijos.
Julija Karaliūnaitė (sopranas), Jekaterina Rodionova (smuikas), Birutė Asevičiūtė (fortepijonas).

Bilieto kaina: 12 Eur, su nuolaida 8 Eur*

⏩ 2024 M. RUGPJŪČIO 22 D. 18 VAL. DAINOTO VARNO IR KAUNO BIGBENDO KONCERTAS „FRANK SINATRA SHOW“

Bilieto kaina: 15 Eur, su nuolaida 12 Eur*

⏩ 2024 M. RUGPJŪČIO 27 D. 22 VAL. KAUNO ŠOKIO TEATRO „AURA“ SPEKTAKLIS „IŠTRINTOS DURYS“
Choreografija – Birutė Letukaitė, šokėjai: Andres Ortiz (Argentina), Dalila Tiraboschi (Italija), Ester Bega (Albanija), Heung Won Lee (P. Korėja), Julija Strupaitė (Lietuva), Marine Fernandez (Prancūzija), Nanaho Kugawa (Japonija), Susanna Maggio (Italija), Victor Hugo Gil Mendez (Meksika).

⏩ 2024 M. RUGPJŪČIO 29 D. 18 VAL. FESTIVALIO UŽDARYMO KONCERTAS
Solistas: Christin Segmehl (saksofonas, Vokietija) ir Kauno miesto simfoninis orkestras. Dirigentas – Kaspar Mänd (Estija)

Bilieto kaina: 15 Eur, su nuolaida 12 Eur*

Bilietus į koncertus NETRUKUS BUS galima įsigyti „TICKET MARKET“ ir Chaimo Frenkelio vilos-muziejaus kasose.
*Nuolaidos taikomos moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems.
Vaikams iki 5 metų, kurie neužima sėdimos vietos, įėjimas nemokamas (išskyrus liepos 18 d. renginį).

Informacija tel. 841433680, el. p. info@ausrosmuziejus.lt