Renginiai

Atgal
08 13-8ad22b716bf73524e0beaa8591a80d46.jpg
2020-08-13

XVII TARPTAUTINIS CHAIMO FRENKELIO VILOS VASAROS FESTIVALIS. Vienos dalies monospektaklis Julieʼos Otsukaʼos romano motyvais „Buda palėpėje“

Rugpjūčio 13 d., ketvirtadienį, 21 val. Chaimo Frenkelio vilos parke vyks vienos dalies monospektaklis Julieʼos Otsukaʼos romano motyvais „Buda palėpėje“. Scenarijaus autorė, režisierė, aktorė Birutė Mar. Choreografė, režisierės asistentė Sigita Mikalauskaitė, kompozitorius Antanas Kučinskas, dailininkė Indrė Pačėsaitė, videodailininkas Karolis Bratkauskas, šviesų dailininkas Audrius Jankauskas.

Bilieto kaina: 10 Eur, su nuolaida 8 Eur*.
*Nuolaida taikoma: moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems, Šeimos kortelės turėtojams. Įsigyjus bilietus su Šeimos kortele, atvykus į koncertą kartu su bilietais bus privaloma pateikti peržiūrai ir Šeimos kortelę.
Vaikams iki 6 metų, kurie neužima sėdimos vietos, įėjimas nemokamas.

Bilietus galima įsigyti internetu – 

 

Informacija apie renginį

Data: 2020-08-13
Laikas: 21.00 val.
Vieta: Chaimo Frenkelio vila
Adresas: Vilniaus g. 74, Šiauliai
Japonų kilmės amerikietės rašytojos J. Otsukaʼos romanas „Buda palėpėje“ (2011), išsyk pelnęs svarbius literatūrinius Amerikos apdovanojimus, sukurtas pagal tikras XX a. pr. į Tokiją vykusių japonų emigrantų gyvenimo istorijas.
Romano motyvais pastatytame spektaklyje laikomasi tradicinio japonų teatro principo: jungiami šokis, judesys, tekstas ir scenoje skambanti gyva muzika. Tai savita scenos ženklų kalba, kuria pasakojama istorija apie tautos šaknis, ryšį su praeitimi ir protėviais pasaulio tautų maišymosi epochoje, apie savastį kaip stiprybę ir būdą išlikti.
2020 m. aktorė ir režisierė, „Solo teatro“ įkūrėja B. Mar apdovanota Lietuvos Respublikos Vyriausybės kultūros ir meno premija už nuopelnus Lietuvos kultūrai ir menui.

Galerija