08 11-d10c76c4cb6d1c1adadf68ba9d48d89a.jpg
2020-09-10

XVII TARPTAUTINIS CHAIMO FRENKELIO VILOS VASAROS FESTIVALIS. Tbilisio valstybinio operos ir baleto teatro ansamblio „Suliko“ (Sakartvelas) koncertas

DĖMESIO! DĖL ATŠAUKTŲ LĖKTUVŲ SKRYDŽIŲ RUGPJŪČIO 11 D. 18 VAL. PLANUOTAS TBILISIO VALSTYBINIO OPEROS IR BALETO TEATRO ANSAMBLIO „SULIKO“ (SAKARTVELAS) KONCERTAS PASKUTINĮJĮ KARTĄ YRA PERKELIAMAS Į RUGSĖJO 10 D. 18 VAL. ATSIPRAŠOME UŽ NEPATOGUMUS!
Tamaz Saginadze (tenoras), Giorgi Motsikulashvili (tenoras), Shalva Abramashvili (tenoras-baritonas), Sulkhan Gvelesiani (baritonas), Ivane Galuashvili (bosas-baritonas), Levan Makaridze (bosas).

Bilieto kaina: 10 Eur, su nuolaida 8 Eur*.
*Nuolaida taikoma: moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems, Šeimos kortelės turėtojams. Įsigyjus bilietus su Šeimos kortele, atvykus į koncertą kartu su bilietais bus privaloma pateikti peržiūrai ir Šeimos kortelę.
Vaikams iki 6 metų, kurie neužima sėdimos vietos, įėjimas nemokamas.
Bilietus galima įsigyti internetu –

Informacija apie renginį

Data: 2020-09-10
Laikas: 18:00 val.
Vieta: Chaimo Frenkelio vila
Adresas: Vilniaus g. 74, Šiauliai
Ansamblis „Suliko“ – tai tautinio identiteto skleidėjas, tarptautinių kultūrinių mainų puoselėtojas, subtilaus, sodraus kartveliško dainavimo perlas.
Profesionalus kolektyvas „Suliko“ susibūrė 2007 m. Tbilisio valstybiniame Zacharijos Paliašvilio operos ir baleto teatre. Ansamblyje dainuoja pagrindiniai teatro solistai. Jie atlieka operinę, chorinę, sakralinę polifoninę muziką, kartvelų liaudies ir miesto folklorą.
Ansamblis „Suliko“ puoselėja seniausias kartvelų dainavimo tradicijas, kurios yra įtrauktos į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą. Jis nuolat dalyvauja Sakartvelo vyriausybės organizuojamuose renginiuose, šventiniuose Operos ir baleto teatro koncertuose, televizijos ir radijo laidose. Kaip kartvelų kultūros ambasadorius ansamblis koncertuoja visame pasaulyje.

Visa Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalio programa – https://www.ausrosmuziejus.lt/Naujienos/xvii-tarptautinis-chaimo-frenkelio-vilos-vasaros-festivalis/