Renginiai

Atgal
08 20-190f9ace56b92023bb6f2f37105592aa.jpg
2020-08-20

XVII TARPTAUTINIS CHAIMO FRENKELIO VILOS VASAROS FESTIVALIS. Simfoninis koncertas „Ramios, malonios vasaros naktys...“

Rugpjūčio 20 d., ketvirtadienį, 18 val. Chaimo Frenkelio vilos parke vyks simfoninis koncertas „Ramios, malonios vasaros naktys...“. Łukasz Długosz (Lenkija, fleita), Klaipėdos muzikinio teatro simfoninis orkestras (vyriausiasis dirigentas Tomas Ambrozaitis). Dirigentas Robertas Šervenikas.

Bilieto kaina: 10 Eur, su nuolaida 8 Eur*.
*Nuolaida taikoma: moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems, Šeimos kortelės turėtojams. Įsigyjus bilietus su Šeimos kortele, atvykus į koncertą kartu su bilietais bus privaloma pateikti peržiūrai ir Šeimos kortelę.
Vaikams iki 6 metų, kurie neužima sėdimos vietos, įėjimas nemokamas.

Bilietus galima įsigyti internetu – 
https://www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/chaimo-frenkelio-festivalio-koncertas-bilietai-20200820 ir Chaimo Frenkelio vilos kasoje.

Informacija apie renginį

Data: 2020-08-20
Laikas: 18:00 val.
Vieta: Chaimo Frenkelio vila
Adresas: Vilniaus g. 74, Šiauliai
Klaipėdos muzikinio teatro simfoninis orkestras šią vasarą Šiauliuose koncertuos kartu su talentingu lenkų fleitininku Ł. Długoszʼu. Gimęs Lenkijoje, artistas iš pradžių studijavo Vokietijoje (Freiburgo ir Miuncheno muzikos akademijose), vėliau Paryžiaus nacionalinėje muzikos ir šokio akademijoje, o galiausiai iškeliavo tobulintis į Jeilio universitetą JAV. Ł. Długoszʼas vadinamas daugiausiai atlikėjų konkursų laimėjusiu fleitininku Lenkijos istorijoje.
Ł. Długoszʼas koncertuoja ir kaip solistas, ir kaip kamerinių ansamblių narys. Grojo tokiose prestižinėse salėse kaip Niujorko „Carnegie Hall“, Vienos „Musikverein“, Berlyno koncertų salėje, Miuncheno filharmonijoje, Leipcigo „Gewandhaus“ ir kt.

Visa Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalio programa – https://www.ausrosmuziejus.lt/Naujienos/xvii-tarptautinis-chaimo-frenkelio-vilos-vasaros-festivalis/

Galerija