Renginiai

Atgal
07 16-88f7aa18547a57b4ac9811f9ad700787.jpg
2020-07-16

XVII TARPTAUTINIS CHAIMO FRENKELIO VILOS VASAROS FESTIVALIS. Kamerinės muzikos koncertas

Liepos 16 d., ketvirtadienį, 18 val.  Chaimo Frenkelio vilos Koncertinėje salėje vyks kamerinės muzikos koncertas. Susirinkusieji išvys fortepijoninį duetą: Johan Randvere (Estija), Justas Šervenikas (Lietuva).

Bilieto kaina: 7 ir 8 Eur*.
*20 proc. nuolaida Šeimos kortelės turėtojams. Įsigyjus bilietus su šia kortele, atvykus į koncertą kartu su bilietais bus privaloma pateikti peržiūrai ir Šeimos kortelę.

Bilietus galima įsigyti internetu – 

Informacija apie renginį

Data: 2020-07-16
Laikas: 18:00 val.
Vieta: Chaimo Frenkelio vila
Adresas: Vilniaus g. 74, Šiauliai
Nuolatinis Tarptautinio Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalio dalyvis, vienas iš ryškiausių savo kartos pianistų J. Šervenikas ir šiemet festivalio gerbėjus pradžiugins išskirtiniu pasirodymu. Jis drauge su kolega pianistu iš Estijos J. Randvere pakvies pasiklausyti įsimintino fortepijoninio dueto.
J. Randvere yra vienas iš žinomiausių Estijos jaunosios kartos pianistų, jau pasirodęs tokiose salėse kaip Niujorko „Carnegie Hall“ ar Maskvos konservatorijos Didžiojoje salėje. Solo jis skambino su Latvijos nacionaliniu simfoniniu, Tiumenės filharmonijos, Baltarusijos valstybinio radijo simfoniniu, Estijos nacionaliniu simfoniniu, Talino kameriniu, kitais orkestrais. J. Randvere yra įvertintas daugelyje tarptautinių konkursų.

Galerija