Renginiai

Atgal
08 27-816c919595a180b34142c21c740feedc.jpg
2020-08-27

XVII TARPTAUTINIS CHAIMO FRENKELIO VILOS VASAROS FESTIVALIS. Festivalio uždarymo koncertas „Drum&Brass: „Giunter Percussion“ ir „Trimitas“

Rugpjūčio 27 d., 18 val., ketvirtadienį Chaimo Frenkelio vilos parke vyks XVII tarptautinio Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalio uždarymo koncertas. Koncertuos „Drum&Brass: „Giunter Percussion“ ir „Trimitas“. Dirigentas Ugnius Vaiginis. 

Bilieto kaina: 10 Eur, su nuolaida 8 Eur*.
*Nuolaida taikoma: moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems, Šeimos kortelės turėtojams. Įsigyjus bilietus su Šeimos kortele, atvykus į koncertą kartu su bilietais bus privaloma pateikti peržiūrai ir Šeimos kortelę.
Vaikams iki 6 metų, kurie neužima sėdimos vietos, įėjimas nemokamas.

Bilietus galima įsigyti internetu – 
https://www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/chaimo-frenkelio-festivalio-koncertas-bilietai-20200827 ir Chaimo Frenkelio vilos kasoje.

 

Informacija apie renginį

Data: 2020-08-27
Laikas: 18:00 val.
Vieta: Chaimo Frenkelio vila
Adresas: Vilniaus g. 74, Šiauliai
„Drum&Brass: „Giunter Percussion“ ir „Trimitas“ – gaivus džiaugsmas naujų skambesių išsiilgusioms klausytojų ausims: įvairūs mušamųjų instrumentų tembrai, susijungę su pučiamųjų garsais ir sukūrę netikėčiausius sąskambius, pakvies į egzotiškas garsų keliones.
Koncerte skambės įvairių stilių muzika. Vaizduotę neabejotinai sužadins itin kinematografiškas D. R. Gillinghamʼo Concertino 4 perkusininkams ir pučiamųjų ansambliui, o drauge pasvajoti apie tolimą kraštą, Lotynų Ameriką, pakvies M. Fordʼo „Stubernic Fantasy“. Uždegančia aistra alsuojantis kūrinys vedžios po egzotiškąsias Gvatemalą ir Nikaragvą. Neįprastumu dvelks ir afrikiečių folkloro kūrinys „Wenda Kanawa“, o mistikos gūsį įneš N. Daughtreyʼaus kompozicija „Black Rainbow“, ypač ekspresyviai atskleidžianti išskirtines pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų spalvas ir jų skleidžiamą energiją.

Galerija