Renginiai

Atgal
08 06-2655f5dca1c3559a3350b43c121e9b21.jpg
2020-08-06

XVII TARPTAUTINIS CHAIMO FRENKELIO VILOS VASAROS FESTIVALIS. Ansamblio „Lietuvos Jeruzalė“ koncertas

Rugpjūčio 6 d., ketvirtadienį, 18 val. Chaimo Frenkelio vilos parke vyks ansamblio „Lietuvos Jeruzalė“ koncertas. Borisas Traubas (smuikas, ansamblio vadovas), Sergejus Okruško (fortepijonas), Valentinas Kaplūnas (violončelė), Romualdas Ramutis Taločka (klarnetas), Borisas Kirzneris (smuikas), Rolandas Romoslauskas (altas), Saulius Astrauskas (mušamieji).

Bilieto kaina: 10 Eur, su nuolaida 8 Eur*.
*Nuolaida taikoma: moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems, Šeimos kortelės turėtojams. Įsigyjus bilietus su Šeimos kortele, atvykus į koncertą kartu su bilietais bus privaloma pateikti peržiūrai ir Šeimos kortelę.
Vaikams iki 6 metų, kurie neužima sėdimos vietos, įėjimas – nemokamas.

Bilietus galima įsigyti internetu – 
https://www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/chaimo-frenkelio-festivalio-koncertas-bilietai-20200806 ir Chaimo Frenkelio vilos kasoje.

Informacija apie renginį

Data: 2020-08-06
Laikas: 18:00 val.
Vieta: Chaimo Frenkelio vila
Adresas: Vilniaus g. 74, Šiauliai
Koncerte „Lietuvos Jeruzalė“, skirtame Vilniaus Gaono ir Lietuvos žydų istorijos metams, muzikine kalba atpasakojama didinga ir tragiška Vilniuje gyvenusios tautos ir paties miesto istorija, sugrąžinamas prarastas ano meto koloritas, perteikiama ypatinga atmosfera. Šio muzikinio pasakojimo personažai nėra vien išminčiai ar meno kūrėjai, kurių darbai yra tapę pasaulio kultūros paveldu. Tai, veikiau, paprasti žmonės, darbštūs ir nagingi, beatodairiškai stojantys ginti savo tiesos ir įsitikinimų, dažnai susiduriantys su neteisybe ir pykčiu, gebantys pasijuokti iš pačių savęs.
Skambės S. Prokofievʼo, B. Borisovʼo, J. Achronʼo, M. Bruchʼo, E. Blochʼo, D. Seltzerʼio, F. Latėno ir kt. kūriniai.

Galerija