Velykeles_svetaine 1200x1200-edfe4ffb996631781c5c3e2fbd795ebd.jpg
2023-04-16

Velykėlės Žaliūkių malūnininko sodyboje 2023

2023 m. balandžio 16 d., sekmadienį, 12 val. Žaliūkių malūnininko sodyboje (Architektų g. 73, Šiauliai) vyks tradicinė Atvelykio šventė – Velykėlės.

Susirinkusiųjų lauks Velykės apsilankymas, margučių ridenimas, gražiausių margučių rinkimas ir apdovanojimas, Velykėlių kiaušinienės kepimas ir skanavimas, edukaciniai užsiėmimai, šokiai, liaudiški žaidimai, varžytuvės, sūpuoklės, prizai ir siurprizai.

Informacija apie renginį

Data: 2023-04-16
Laikas: 12–14 val.
Vieta: Žaliūkių malūnininko sodyba-muziejus
Adresas: Architektų g. 73, Šiauliai

Dalyvauja:
Pasvalio kultūros centro Vaškų skyriaus vaikų folkloro ansamblis „BITINĖL‘S“ ,
Šiaulių Dainų muzikos mokyklos folkloro ansamblis „VIEVERSĖLIS“,
Gegužių progimnazijos kolektyvai: folkloro ansamblis „GASUŽIS“, tautinių šokių kolektyvai „JUOSTINAS“ IR „UPYNIKĖ“.

Įėjimas nemokamas.

Organizatorė – Žaliūkių malūnininko sodyba