ROZES KODAS_svetainei 1200x1200 px-9370bca09dee00288df9868558b6a2b8.jpg
2024-06-30

Renginys visai šeimai „Rožės kodas“

Kviečiame į renginį visai šeimai „Rožės kodas“.

2024 m. birželio 30 d., sekmadienį, 11–17 val., Chaimo Frenkelio vilos-muziejaus parke (Vilniaus g. 74, Šiauliai) vyks renginys visai šeimai – „Rožės kodas“. Ateikite ir patirkite įsimintiną dieną, pripildytą rožių žiedų grožio ir kvapų.

Renginyje kiekvienas ras sau įdomios ir įkvepiančios veiklos. Vaikai galės džiaugtis žaidimais ir pramogomis, o suaugusieji bei senjorai – mėgautis meninėmis ir edukacinėmis veiklomis.

Įėjimas į renginį nemokamas.

Informacija apie renginį

Data: 2024-06-30
Laikas: 11:00–17:00
Vieta: Chaimo Frenkelio vilos-muziejaus parkas
Adresas: Vilniaus gatvė 74, Šiauliai

11–17 val.

Rožių įkvėptos meno dirbtuvės.
Išlaisvinkite savo kūrybiškumą ir sukurkite unikalius meno kūrinius, įkvėptus rožių grožio.

❀Odos dirbtuvių edukacija „Rožės žiedas“

❀Dailės dirbtuvių edukacija „Rožės eksponatai“

Lauko žaidimai, batutas ir nemokami spragėsiai vaikams.
Vaikai galės džiaugtis įvairiais lauko žaidimais ir pramogomis, šokinėti ant batuto. Susirinkusius nemokamais spragėsiais vaišins „Kąsniukų namai“.

Poezijos skaitymo erdvė.
Pasiklausykite poezijos apie rožes ir gamtą jaukioje ir ramioje aplinkoje. Čia galėsite susipažinti su muziejaus leidiniu „Rožės kodas“, patogiai įsitaisę paskaityti savo atsineštus kūrinius, atrasti bendraminčių.

Rožių arbatos stotelė.
Pasimėgaukite ypatinga rožių arbata ir pasigardžiuokite unikaliu jos skoniu.

„aromáma“ erdvė: veido ritualai ir vaikų edukacija.
Veido ritualo pamoka su aromama rožių kosmetika: Seansai po 30 min., trumpa masažo pamokėlė sau, teisingas produktų naudojimas.

„aromáma“ produkcija: Kviesime ne tik apsipirkti, bet ir išbandyti, išsitęstuoti, pasitepti. Sužinokite apie įvairią rožių produkciją ir jų panaudojimą kasdieniame gyvenime.

Vaikų edukacijų palapinė: Vaikus kviesime pasigaminti stebuklingą kambario purškiklį.

Žiedlapių kampelis.
Šiaulių technologijų mokymo centras, Menų ir grožio paslaugų skyrius kviečia susipažinti su floristo specialybe iš arčiau. Dekoratyvinio apželdinimo darbuotojo specialybės mokiniai ir mokytojai dalinsis ypač vertingais patarimais apie rožių sodinimą, skiepijimą, auginimą ir jų perdirbimo galimybes.

Kvapnusis turgelis.
Apsilankykite kvapiajame turgelyje, kuriame galėsite įsigyti įvairių su rožėmis ir kvapais susijusių produktų.
Dalyviai: „aromáma“, „Fitsnack“, „Nerolis“, „Mano Aura“.

13, 15 ir 16 val. Ekskursija Chaimo Frenkelio vilos-muziejaus rožyne.
Leiskitės į kelionę po žydinčius rožių krūmus, kurių Chaimo Frenkelio vilos-muziejaus parke yra daugiau nei 1 700. Sužinokite apie šių kvapnių augalų istoriją ir priežiūrą.
Dalyvių skaičius ribotas. Būtina išankstinė registracija.
EKSKURSIJOSE VIETŲ NEBĖRA.

14 val. Orientacinis žaidimas vaikams „Surask rožę“.
Dalyvaukite smagiame orientaciniame žaidime, kurio metu vaikai ieškos paslėptų rožių parke. Būtina išankstinė registracija.
VIETŲ ŽAIDIME „SURASK ROŽĘ“ NEBĖRA.

Renginio metu taip pat galėsite nemokamai aplankyti Chaimo Frenkelio vilos-muziejų ir susipažinti su jo turtinga istorija bei ekspozicijomis. Ši istorinė vila ir jos parkas yra unikali vieta, kur susijungia istorija, menas ir gamtos grožis. Chaimo Frenkelio viloje-muziejuje ir parke veiks „Bleu de Frenkel“ restoranas, kuriame galėsite pasimėgauti rožių ledais.

„Rožės kodas“ – tai tęstinis renginys, pradėtas 2023 m. minint penktąjį Šiaulių rožyno gimtadienį.

Chaimo Frenkelio vilos parko rožynas buvo įveistas 2018 m. verslininko, Neaustinių medžiagų fabriko įmonių grupės vadovo, Stanislovo Grušo iniciatyva ir lėšomis. Dabar jis tapo viena gražiausių Šiaulių miesto vietų, kur kiekvienas gali pasigėrėti žydinčiomis rožėmis.

Organizatorius:
Šiaulių „Aušros“ muziejus

Laukiame Jūsų birželio 30 d. Chaimo Frenkelio vilos-muziejaus parke! Kartu kurkime nepamirštamus prisiminimus.

* Renginys gali būti atšaukiamas arba perkeliamas, esant nepalankioms oro sąlygoms.
* Renginio metu bus fotografuojama/filmuojama viešinimo tikslais.