0001_untitled-attachment-00034_1699531247-bb022e3c95ae46c5f7e2336ad05486f6.jpg

POP+KLASIKA! NETIKĖTAS DUETAS

GIEDRĖ KISIELIŪTĖ, sopranas
JUSTINAS STANISLOVAITIS, vokalas ir gitara

Programa: Dviejų muzikos žanrų susitikimas.

„Pop+klasika” – tai neeilinis muzikos projektas, kuriame vienas kitą sutinka bei randa bendrą kalbą du visiškai skirtingi pop ir klasikos žanrai. Koncerte skambės puikiai pažįstamos melodijos, o scenoje susitiks du balsai – lyrinis sopranas Giedrė Kisieliūtė ir pop/rock muzikos žanro atlikėjas Justinas Stanislovaitis. Du atlikėjai iš skirtingų muzikinių pasaulių, suvieniję jėgas sukurdami netikėtą duetą, užvaldžiusį publikos emocijas nuo pat pirmųjų koncertų.

BILIETAI >>>>>

ORGANIZATORIUS: Justinas Stanislovaitis
El. paštas: renginiukomanda@gmail.com
Telefono nr.: +37060904881
Interneto puslapis: renginiukomanda.com

Informacija apie renginį

Data: 2023-12-29
Laikas: 18:00 val.
Vieta: Chaimo Frenkelio vila-muziejus
Adresas: Vilniaus gatvė 74, Šiauliai

Justinas Stanislovaitis – dainininkas, aktorius, dainų tekstų ir muzikos autorius, grupės „Justin 3“ siela ir įkūrėjas. Televizinių projektų „Mes vieno kraujo“ ir „Eurovizija“ finalininkas. Tarptautiniame kompozitorių konkurse „JZ Microphones“ komisijos pirmininkas James O’Brien (U2, Rea Garvey vadybininkas) grupei „Justin 3“ skyrė Grand Prix apdovanojimą. Justino dainos skamba ne tik Lietuvos, bet ir daugybės pasaulio radijo stočių eteriuose „BBC Radio One“, „Capital Fm“, „Heart Fm“, „Kiss FM“ ir kt.

Giedrė Kisieliūtė - lyrinis sopranas, jaunosios kartos operos dainininkė. Savo muzikinį kelią pradėjusi įstojus į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją - klasikinio dainavimo specialybę. Po bakalauro studijų metams išvyko tobulintis į operos gimtine laikomą Italiją - Florencijos mieste esančią Luigi Cherubini konservatoriją maestra - D. Debolini dainavimo klasė. Grįžusi iš Italijos tęsė pradėtus mokslus Lietuvoje ir šiais metais sopranas pabaigė magistro studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje - operos atlikimo meno specialybę (doc. S. Šerytės dainavimo klasė). Sopranas toliau aktyviai tobulinasi meistriškumo kursuose ir dirba su tokiais profesionalais kaip S. Gohritz (Vokietija), E. Montvidas (Lietuva, Didžioji Britanija) L. de Lisi(Italija), J. Gringytė (Lietuva), Constance Fee(USA) ir kt. Koncertuoja kaip solistė, dalyvuja operos pastatymuose ir atlieka kamerinę - vokalinę muziką koncertuose bei festivaliuose.