3-d36e25ad8a1f80fee8fdcbf17fca6ccc.png
2023-07-12

PIRMĄ KARTĄ LIETUVOJE – UNIKALAUS SKAMBESIO ANSAMBLIO „MAKEDONISSIMO“ (Š. MAKEDONIJA) KONCERTAS

2023 m. liepos 12 d., trečiadienį, 18 val. Chaimo Frenkelio vilos parke (Vilniaus g. 74, Šiauliai) vyks XX tarptautinio Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalio koncertas, kuriame pasirodys pirmą kartą Lietuvoje viešintis ansamblis „Makedonissimo“. Šis ansamblis sukuria unikalų skambesį, kuriame susijungia įstabūs Š. Makedonijos liaudies muzikos ritmai ir įtraukiančios džiazo melodijos.

Bilieto kaina: 12 Eur, su nuolaida 8 Eur*
Bilietus į koncertą galima įsigyti „TICKET MARKET“ ir Chaimo Frenkelio vilos-muziejaus kasose bei internetu>>>

*Nuolaidos taikomos moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems.
Vaikams iki 6 metų, kurie neužima sėdimos vietos, įėjimas nemokamas.

Informacija apie renginį

Data: 2023-07-12
Laikas: 18:00 val.
Vieta: Chaimo Frenkelio vilos parkas
Adresas: Vilniaus g. 74, Šiauliai

Ansamblis „Makedonissimo“ populiarus ne tik Š. Makedonijoje, bet ir už jos ribų. Muzikantai, tarsi savo šalies kultūros ambasadoriai, atlieka svarbų vaidmenį, skleidžiant Š. Makedonijos liaudies muzikos skambesį pasaulyje. Jų muzika vertinama dėl stiprios melodijų linijos ir unikalaus makedoniško skambesio. Ansamblis taip pat yra žinomas dėl savo inovatyvių aranžuočių ir originalių kompozicijų. Jų muzika dažnai kelia džiaugsmą ir įkvepia klausytojus.

Ansamblis „Makedonissimo“ buvo įkurtas visame pasaulyje žinomo pianisto virtuozo Simono Trpčeskio. Po sėkmingos pasaulinės premjeros Vokietijoje 2017 m., ansamblis keliavo į Sloveniją, Jungtinę Karalystę, Lenkiją, Nyderlandus, Prancūziją, Serbiją, Juodkalniją, Rumuniją, Pietų Korėją, Kanadą, Šveicariją ir Austriją.

Ansamblio sudėtis: Simon Trpčeski (fortepijonas, Š. Makedonija), Aleksandar Krapovski (smuikas, Š. Makedonija), Aleksandar Somov (violončelė, Bulgarija), Hidan Mamudov (klarnetas, saksofonas, Š. Makedonija), Vlatko Nushev (perkusija, Š. Makedonija).

Bilieto kaina: 12 Eur, su nuolaida 8 Eur*
Bilietus į koncertą galima įsigyti „TICKET MARKET“ kasose bei internetu>>>
JAU GREITAI bilietai bus platinami ir Chaimo Frenkelio viloje-muziejuje.
*Nuolaidos taikomos moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems.
Vaikams iki 6 metų, kurie neužima sėdimos vietos, įėjimas nemokamas.

Festivalio meno vadovas – Lietuvos nacionalinės premijos laureatas, dirigentas Robertas Šervenikas

Organizatorius – Šiaulių „Aušros“ muziejus
Pagrindiniai rėmėjai: Šiaulių miesto savivaldybė, Lietuvos kultūros taryba
Rėmėjai: „Gubernija. Nealkoholinis“, „Sabalin“