Tentas_Sasenko 245x148_page-0001 (1)_1-6a61339c8b1a175e0e0fe311d8c10d56.jpg
2019-07-06

Nemokamas XVI tarptautinio Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalio atidarymo koncertas

Laikantis susiformavusių tradicijų, oficialus nemokamas festivalio atidarymo koncertas, skirtas Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienai paminėti, įvyks liepos 6 d. 19.30 val. Jame pasirodys Evelina Sašenko (solistė), Paulius Zdanavičius (fortepijonas), Eugenijus Kanevičius (kontrabosas), Martynas Lukoševičius (mušamieji), Šiaulių kamerinis orkestras (meno vadovas Ričardas Šumila), Simonas Laučka (altas). Diriguos festivalio meno vadovas, Lietuvos nacionalinės premijos laureatas Robertas Šervenikas.
21 val. kartu su viso pasaulio lietuviais bus giedama „Tautiška giesmė“.

Informacija apie renginį

Data: 2019-07-06
Laikas: 19.30 val.
Vieta: Chaimo Frenkelio vilos parkas
Adresas: Vilniaus g. 74, Šiauliai

LIEPOS 10 D. 18 VAL. KAMERINĖS MUZIKOS KONCERTAS TELŠIUOSE, ŽEMAIČIŲ MUZIEJUJE „ALKA“

Marcel Beekman (tenoras, Olandija), Justas Šervenikas (fortepijonas)

Bilieto kaina: 7 Eur

LIEPOS 11 D. 18 VAL. KAMERINĖS MUZIKOS KONCERTAS CHAIMO FRENKELIO VILOJE

Marcel Beekman (tenoras, Olandija), Justas Šervenikas (fortepijonas)

Bilieto kaina: 7, 8 Eur

LIEPOS 18 D. 18 VAL. DŽIAZO MUZIKOS ANSAMBLIO „KLEZJAZZ“ (VOKIETIJA) KONCERTAS

Jürgen Wiese (kontrabosas), Timur Isakov (klarnetas), Johannes Schäfermeyer (klavišiniai), Dieter Nowak (mušamieji)

Bilieto kaina: 10 Eur, su nuolaida 8 Eur*

LIEPOS 25 D. 18 VAL. KONCERTAS „GRAŽIAUSI PASAULINIAI POP- IR ROKO DUETAI“ SU STYGINIŲ KVARTETU IR KANKLĖMIS

Ramūnas Difartas (vokalas, gitara), Aušra Difartė (vokalas, klavišiniai), Milda Kudirkienė (smuikas), Ingrida Kurienė (kanklės), Emilija Sidaraitė (smuikas), Giedrė Umbrasienė (altas), Gaudas Krištaponis (violončelė)

Bilieto kaina: 10 Eur, su nuolaida 8 Eur*

RUGPJŪČIO 1 D. 18 VAL. ANTONIO LIZANA’OS IR GRUPĖS (ISPANIJA) KONCERTAS „FLAMENCO – JAZZ LOCURA“

Antonio Lizana (saksofonas, vokalas), Jesús Caparrós (bosinė gitara), Daniel García (klavišiniai), Michael Olivera (perkusija), Jose Maria Castano (flamenko šokėjas)

Bilieto kaina: 10 Eur, su nuolaida 8 Eur*

RUGPJŪČIO 9 D. 18 VAL. KONCERTAS „VASAROS NAKTIES MUZIKA“

Gianluca Littera (lūpinė armonikėlė, Italija), Klaipėdos muzikinio teatro simfoninis orkestras (vyriausiasis dirigentas Tomas Ambrozaitis)

Dirigentas Robertas Šervenikas

Bilieto kaina: 10 Eur, su nuolaida 8 Eur*

RUGPJŪČIO 13 D. 18 VAL. „KNYGOS TEATRO“ SPEKTAKLIS VAIKAMS „TRUMPOS ISTORIJOS APIE...“

Aktoriai: Aura Garmutė, Artūras Dubaka, Laura Misiukevičiūtė
Režisierė Redita Dominaitytė
Kostiumų dailininkė Greta Subatavičiūtė
Kompozitoriai: Modestas Kapustinskas, Laura Misiukevičiūtė
Molio dizainerė Augustė Maziukaitė

Bilieto kaina: 4 Eur, vaikams 2 Eur

RUGPJŪČIO 22 D. 21 VAL. CHARLIE CHAPLIN: DAINOS, MUZIKA IR CIRKAS

Filmą po atviru dangumi gyvai įgarsina Stein’as Skjervold’as (baritonas, Norvegija / Lietuva) ir ansamblis „Nepaklusnieji“: Vytautas Sriubikis (fleita), Žilvinas Brazauskas (klarnetas), Rasa Vosyliūtė (smuikas), Monika Kiknadzė (altas), Mindaugas Bačkus (violončelė), Sonata Zubovienė (fortepijonas), Rokas Zubovas (fortepijonas)

RUGPJŪČIO 28 D. 18 VAL. FESTIVALIO UŽDARYMO KONCERTAS

Natalia Kutateladze (mecosopranas, Gruzija), Lietuvos nacionalinės filharmonijos simfoninis orkestras (meno vadovas Modestas Pitrėnas)

Dirigentas Robertas Šervenikas

Organizatorius Šiaulių „Aušros“ muziejus
Pagrindiniai rėmėjai: Šiaulių miesto savivaldybė, Lietuvos kultūros taryba

Rėmėjai: UAB „Sabalin“, AB spaustuvė „Titnagas“, UAB „Televizijos ir ryšio sistemos“
Pagrindiniai informaciniai rėmėjai: LRT.lt, Žiniasklaidos grupė „Etaplius“
Informaciniai rėmėjai: Dienraštis „Šiaulių kraštas“, UAB Šiaulių apskrities televizija, Radijas RS2
Draugas gėlių ir dovanų salonas „Dabija“ (logo)

Bilietus galima įsigyti „TICKET MARKET“ (logo)

ir Chaimo Frenkelio vilos kasose.

*Nuolaidos taikomos moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems.

Vaikams iki 6 metų, kurie neužima sėdimos vietos, įėjimas nemokamas.