Renginiai

Atgal
Levanas_svetainei-3a35c680fa89a82ccdb4810dde4a6311.png
2022-03-08

Koncertas „Gražiausios pasaulio arijos ir romansai“ PERKELTAS

Dėl susidariusios pasaulinės situacijos ir atšaukinėjamų skrydžių, kovo 8 d. turėjęs vykti koncertas „Gražiausios pasaulio arijos ir romansai“ PERKELIAMAS į balandžio mėn. Galios tie patys bilietai. Jei visgi norite grąžinti bilietus, tai galite padaryti Chaimo Frenkelio vilos kasoje. Koncerto data bus tikslinama, sekite informaciją Chaimo Frenkelio vilos facebooke ir puslapyje www.ausrosmuziejus.lt.
Atsiprašome už nepatogumus.
Informacija tel. 8 41 43, 36 80.
2022 m. kovo 8 d., antradienį, 18 val. Chaimo Frenkelio viloje (Vilniaus g. 74, Šiauliai) vyks koncertas „Gražiausios pasaulio arijos ir romansai“. Koncertą atliks Levan Makaridze (bosas, Sakartvelas), jam akomponuos Daiva Šulcaitė (fortepijonas, Lietuva).

Levan Makaridze – vienas iš populiariausių savo kartos bosų Sakartvele. Jis jau 5 metus yra Tbilisio valstybinio operos ir baleto teatro solistas ir visame pasaulyje žinomo ansamblio „Suliko“ narys.
L. Makaridze per savo karjerą sukūrė įsimintinus vaidmenis Tbilisio valstybiniame operos ir baleto teatre, tarptautinėse operose Kinijoje ir Italijoje. Jo repertuare žinomiausios pasaulio arijos ir kartvelų liaudies folkloras.

Drauge su Tbilisio valstybinio operos ir baleto teatro solistų ansambliu „Suliko“ L. Makaridze yra apkeliavęs visą pasaulį. Šis ansamblis – tautinio identiteto skleidėjas, tarptautinių kultūrinių mainų puoselėtojas, subtilaus, sodraus kartveliško dainavimo perlas. Kaip kartvelų kultūros ambasadorius ansamblis „Suliko“ koncertuoja visame pasaulyje, bet, pasak paties L. Makaridzės, Lietuvai jis jaučia išskirtinius sentimentus. Čia yra koncertavęs beveik dešimtį kartų ir visad sutinkamas lyg namuose.

Šis tarptautinei moters dienai skirtas L. Makaridzės koncertas – solistui ypatingas. Jis pirma kartą Lietuvoje surengs savo solinį koncertą, klausytojams atliks žinomiausias pasaulio operų arijas, romansus. Skambės V. A. Mocarto, Dž. Verdžio, F. Šuberto, M. Glinkos, P. Čaikovskio, Z. Paliashvili kūriniai ir kartvelų liaudies dainos.
Bilietus galima įsigyti Chaimo Frenkelio vilos kasoje. Bilieto kaina – 12 Eur, su nuolaida – 10 Eur. Kasos tel. (8 41) 52 43 89.

Informacija apie renginį

Data: 2022-03-08
Laikas: 18:00 val.
Vieta: Chaimo Frenkelio vila
Adresas: Vilniaus g. 74, Šiauliai

Galerija