08 09_2-1f4dd1f6f317dafb5356343a17fea076.jpg
2019-08-09

G. Littera (lūpinė armonikėlė, Italija) ir simfoninis orkestras

Koncerte pasirodys: Gianluca Littera (lūpinė armonikėlė, Italija), Klaipėdos muzikinio teatro simfoninis orkestras (vyriausiasis dirigentas Tomas Ambrozaitis). Dirigentas Robertas Šervenikas.

Svečias iš Italijos – lūpinės armonikėlės virtuozas G. Littera pasistengs įtikinti, jog šis muzikos instrumentas, laikomas vaikišku ir nerimtu, gali garbingai skambėti netgi su simfoniniu orkestru. Nuo paauglystės susižavėjęs lūpine armonikėle, G. Littera tapo garsiu klasikinės ir džiazo muzikos atlikėju. Jį nuolat kviečia koncertuoti įvairūs orkestrai ir muzikos festivaliai. Kartu su Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro orkestru G. Littera atliks D. Spivakovski’io Koncertą lūpinei armonikėlei ir orkestrui, N. Paganini’io Kapričą Nr. 24 lūpinei armonikėlei ir orkestrui. Koncerte taip pat skambės F. Mendelssohn’o siuitos „Vasarvidžio nakties sapnas“ dalys, E. Balsio, P. Mascagni’io kūriniai.

Trukmė: 1 val. Bilieto kaina: 10 Eur, su nuolaida 8 Eur. Bilietus galima įsigyti visose TICKET MARKET kasose, PayPost skyriuose, internetu ir Chaimo Frenkelio viloje. Nuolaidos taikomos moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems. Vaikams iki 6 metų, kurie neužima sėdimos vietos, įėjimas nemokamas.

Festivalio organizatorius – Šiaulių „Aušros“ muziejus

Informacija apie renginį

Data: 2019-08-09
Laikas: 18.00 val.