Renginiai

Atgal
Banner_1x1-91ccc41600517f2a550f712d7f00e5e3.jpg
2019-03-01

Filmo „Dviračiais per Tadžikiją“ premjera Šiauliuose

Dviračių muziejuje (Vilniaus g. 139, Šiauliai) vyks dokumentinio filmo „Dviračiais per Tadžikiją“ premjera Šiauliuose. Filmą pristatys keliautojai dviračiais Algirdas Gurevičius ir Dagnė Biekšaitė. Filmo trukmė: 1 val. 37 min.

Filmo seansą pakartotinai bus galima išvysti kovo 5–8 dienomis 17.15 val., kovo 9 d. 15 val. Visi filmų seansai mokami, bilieto kaina – 2 Eur, su nuolaida – 1 Eur.

Informacija apie renginį

Data: 2019-03-01
Laikas: 17:00 val.
Vieta: Dviračių muziejus
Adresas: Vilniaus g. 139, Šiauliai
VšĮ „Špikis“ ne vienerius metus aktyviai skleidžia žinią apie ekologišką keliavimo būdą dviračiais: organizuoja turistines keliones po Lietuvą ir užsienį bei kuria apie tai dokumentinius filmus.

„Dviračiais per Tadžikiją“ – tai naujausias „Špikis“ dokumentinis nuotykių filmas, pasakojantis ne tik apie keliautojų iš Lietuvos nuotykius Tadžikijoje, bet ir apie žodžio „laisvė“ vietą keliautojų bei vietinių žmonių širdyse.

„Kaip laisvę mato žmonės, kurių neriboja civilizuoto gyvenimo rutina? Žmonės, kurie teturi tai, ką patys užsiaugino ar pasigamino? Ar jie vertina tai, ką turi, o galbūt, priešingai, jie jaučiasi dar labiau nelaisvi, nes neturi elektros ir darbo biure?“, – filmo turinį apibūdina kelionės organizatorius A. Gurevičius.

Filmas „Dviračiais per Tadžikiją“ kviečia žiūrovus kartu pajusti laisvę, patirtą keliaujant po retai apgyvendintas plynes bei slėnius ir vidinę kovą su savimi, nesibaigiančia beprotybę, kai nelieka nieko kita, kaip tik stumtis dviratį tolyn, trečią dieną iš eilės.

„Špikio“ komanda leidosi į Tadžikiją, ketindama užvežti Lietuvos vėliavą į aukščiausią Pamyro „greitkelio“ perėją, esančią 4.7 km aukštyje. Ar jiems tai pavyko išysite dokumentiniame filme.


Galerija