119054605_631123007829077_7776583719675974434_n-edfa65c072b7aff5bff34cfd282ce908.jpg
2020-09-11

Edukacinis žydų muzikos koncertas „Šabato vakarą“

2020 m. rugsėjo 11 d., 19 val. Šiaulių krašto žydų bendruomenė ir Šiaulių „Aušros“ muziejus maloniai kviečia visus į Chaimo Frenkelio vilos parke vyksiantį unikalų edukacinį žydų muzikos koncertą „Šabato vakarą“, kuriame gros ir dainuos Akmenės rajono muzikos mokyklų bei Vilniaus Šolomo Aleichemo gimnazijos moksleiviai. Koncerte menine forma žiūrovai bus supažindindinti su Šabato vakaro tradicijomis. Degs žvakės, bus skaitoma toros išmintis, sceniniais vaizdais bus pasakojama apie vertybes ir tradicijas, skambės tradicinės Šabato vakaro giesmės bei dainos. Koncertas NEMOKAMAS.
Koncertas vyks Chaimo Frenkelio vilos parke, todėl rekomenduojame šilčiau apsirengti ir pasiruošti lauko sąlygoms.
Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.
Renginio vietoje ir renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

Informacija apie renginį

Data: 2020-09-11
Laikas: 19:00 val.
Vieta: Chaimo Frenkelio vila
Adresas: Vilniaus g. 74, Šiauliai
Renginys skirtas Europos žydų kultūros dienoms bei Vilniaus Gaono ir Lietuvos žydų istorijos metams paminėti.
Chaimo Frenkelio vila koncertui pasirinkta neatsitiktinai. Chaimo Frenkelio vila – neatskiriamas ir pats ryškiausias Šiaulių žydų identiteto ir kultūrinės raiškos simbolis.
Koncerto meno vadovas – Michailas Bolšunas, scenarijaus autorė ir režisierė – Daiva Kvaukienė, koncertmeisterė – Danguolė Vanagienė, chormeisterė – Žydrūnė Kazlauskaitė.
Koncerto organizatoriai – Šiaulių krašto žydų bendruomenė.
Koncerto partneriai – MB „Pelėdiškių ąžuolas“, Šiaulių „Aušros“ muziejus.
Koncerto rėmėjai – Lietuvos kultūros taryba, Geros valios fondas, Akmenės rajono savivaldybė.