Moliūgų šventė. Fot. E. Tamošiūnas-3f0ce765cb9c04c05fff2b711f3992dd.jpg
2019-10-24

Moliūgų šventė Chaimo Frenkelio vilos parke

2019 m. spalio 24 d., ketvirtadienį, 18.30 val. Chaimo Frenkelio vilos parke (Vilniaus g. 74, Šiauliai) vyks Moliūgų šventė. Įėjimas nemokamas.

Šiaulių Rotary ir Šiaulių Auksinio Rato Rotaract klubai, vykdydami projektą „Atrask” ir siekdami už surinktas renginio lėšas padovanoti vaikams žieminius batukus, kviečia visus Šiaulių miesto gyventojus ir svečius į jau 4-tus metus organizuojamą „Moliūgų šventę“.
Susirinkusieji išvys net 700 šviečiančių ir lietuvių liaudies pasakų motyvais papuoštų moliūgų. Jais vilos parko lankytojai galės džiaugtis ir kitomis dienomis, kol tai leis oro sąlygos.
Moliūgų šventėje koncertuos X faktoriaus dalyvis, atlikėjas Evaldas Vaikasas (garsu pasirūpins DJ renginistas).
Kaip ir praėjusiais metais, lankytojai galės pasivaišinti karšta arbata, Krašto apsaugos savanorių pajėgų karių išvirta moliūgų sriuba bei S. Daukanto gimnazijos mokinių išvirta moliūgų uogiene.

Šventėje maistą taup pat ruoš „Cask215“ maisto furgonas.

Šventės draugai – Šiaulių miesto savivaldybė, Krašto apsaugos savanorių pajėgų Prisikėlimo apygardos 6-oji rinktinė, Šiaulių „Aušros“ muziejus, Šiaulių miesto švietimo įstaigos, Šiaulių dailės mokykla, S. Daukanto gimnazija, Gegužių progimnazija, DJ renginistas, El Bimbo, Cask215.

Informacija apie renginį

Data: 2019-10-24