08 01-72645fc28ff6cf3af4d511280d90381a.jpg
2019-08-01

Antonio Lizana’os ir grupės (Ispanija) koncertas „Flamenco – jazz locura“

Džiazo ekvilibristika saksofonu, emocionalus atlikėjo balsas ir truputis arabiškų prieskonių – tai A. Lizana, nauja, begalę muzikos apdovanojimų ir kritikų liaupsių pelniusi žvaigždė iš Pietų Ispanijos.

Jo pasirodymai prilygsta žadą atimančiam spektakliui, o impozantiškas flamenko šokėjas J. M. Castano, kulnais kaukšėdamas į scenos grindis, savo plastiška įtaiga „iliustruoja“ koncertus, visiškai užhipnotizuodamas publiką.

Koncerte pasirodys: Antonio Lizana (saksofonas, vokalas), Jesús Caparrós (bosinė gitara), Daniel García (klavišiniai), Michael Olivera (perkusija), Jose Maria Castano (flamenko šokėjas).

Koncertas vyks Chaimo Frenkelio vilos parke.
Trukmė: 1 val. Bilieto kaina: 10 Eur, su nuolaida 8 Eur*.

Bilietus galima įsigyti „Ticket Market“, Chaimo Frenkelio vilos kasose ir internetu.
Nuolaidos taikomos moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems. Vaikams iki 6 metų, kurie neužima sėdimos vietos, įėjimas nemokamas.

Informacija apie renginį

Data: 2019-08-01
Laikas: 18:00 val.
Vieta: Chaimo Frenkelio vilos parkas