08-04 (1)-08f57831e4a05d27ca10bcc2020a71e4.jpg
2021-08-04

Andželikos Cholinos šokio spektaklio „Pikų dama“ premjera Šiauliuose

2021 m. rugpjūčio 4 d., trečiadienį, 21.30 val. Chaimo Frenkelio vilos parke (Vilniaus g. 74, Šiauliai) vyks XVIII tarptautinio Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalio renginys – Andželikos Cholinos šokio spektaklio „Pikų dama“ premjera Šiauliuose.
A. Puškino apsakymo ir M. Čaikovskio operos libreto motyvais pagal P. Čaikovskio, S. Rachmaninovo ir S. Prokofjevo muziką.

Režisierė ir choreografė Anželika Cholina, scenografas Marijus Jacovskis, kostiumų dailininkė Olga Filatova, šviesų dailininkas Tadas Valeika, grimo dailininkė Dalia Žakytė, garso režisierė Kristina Juškevičiūtė.

Šoka: Germanas – Jonas Laucius, grafienė – Beata Molytė, Liza – Olesia Šaitanova, kunigaikštis Jeleckis – Rokas Spalinskas, Polina – Sandra Lavrenovaitė, Ema Lavrenovaitė, Neila Lavrenovaitė.

Bilieto kaina: 30 Eur, vaikams 25 Eur*.

Bilietus įsigyti galima TICKET MARKET ir Chaimo Frenkelio vilos kasoje.

*Nuolaidos taikomos moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems, Šeimos kortelės turėtojams . Vaikams iki 6 metų, kurie neužima sėdimos vietos, įėjimas nemokamas.

Informacija apie renginį

Data: 2021-08-04