XVII tarptautinio Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalio programa

2020-08-05

2020 m. liepos 6 d. – rugpjūčio 27 d. Chaimo Frenkelio viloje ir parke (Vilniaus g. 74, Šiauliai) vyksta XVII tarptautinio Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalio renginiai.

PROGRAMOJE:

LIEPOS 6 D. 19.30 VAL. NEMOKAMAS FESTIVALIO ATIDARYMO KONCERTAS
Šventinis koncertas, skirtas Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienai paminėti. Koncertuos vokalinė grupė „Jazz Island“ (vadovas Artūras Novikas), Šiaulių kamerinis orkestras (meno vadovas Vilhelmas Čepinskis). Dirigentas Robertas Šervenikas. 21 val. „Tautiškos giesmės“ giedojimas.

LIEPOS 16 D. 18 VAL. KAMERINĖS MUZIKOS KONCERTAS
Fortepijoninis duetas Johan Randvere  (Estija), Justas Šervenikas (Lietuva).

LIEPOS 23 D. 18 VAL. SAKSOFONŲ KVARTETO „BLATTWERK“ (VOKIETIJA) KONCERTAS ŠIAULIUOSE, CHAIMO FRENKELIO VILOS PARKE
Hartmut Salzmann (sopraninis ir altinis saksofonas), Timur Isakov (altinis saksofonas ir klarnetas), Alban Hauser (tenorinis saksofonas), Bernd Stich (baritoninis saksofonas).

LIEPOS 25 D. 18 VAL. SAKSOFONŲ KVARTETO „BLATTWERK“ (VOKIETIJA) KONCERTAS TELŠIUOSE, ŽEMAIČIŲ MUZIEJUJE „ALKA“

LIEPOS 28 D. 18 VAL. „LABAITEATRO“ MUZIKINIS SPEKTAKLIS VAIKAMS „APLINK PASAULĮ 2“
Režisierė Agnė Sunklodaitė, kompozitorius Deividas Gnedinas, dailininkė Giedrė Brazytė, aktoriai: Agnė Sunklodaitė ir Mindaugas Ancevičius.

LIEPOS 29 D. 18 VAL. TEKSTINĖ-MUZIKINĖ KOMPOZICIJA  „ŠEŠTASIS DIEVO ĮSAKYMAS: NEŽUDYK“
Skaitovas Arkadijus Gotesmanas, akompanimentas Dima Golovanovas (fortepijonas).

RUGPJŪČIO 6  D. 18 VAL. ANSAMBLIO „LIETUVOS JERUZALĖ“ KONCERTAS
Borisas Traubas (smuikas, ansamblio vadovas), Sergejus Okruško (fortepijonas), Valentinas Kaplūnas (violončelė), Romualdas Ramutis Taločka (klarnetas), Borisas Kirzneris (smuikas), Rolandas Romoslauskas (altas), Saulius Astrauskas (mušamieji).

DĖMESIO! DĖL ATŠAUKTŲ LĖKTUVŲ SKRYDŽIŲ RUGPJŪČIO 11 D. 18 VAL. PLANUOTAS TBILISIO VALSTYBINIO OPEROS IR BALETO TEATRO ANSAMBLIO „SULIKO“ (SAKARTVELAS) KONCERTAS PASKUTINĮJĮ KARTĄ YRA PERKELIAMAS Į RUGSĖJO 10 D. 18 VAL. ATSIPRAŠOME UŽ NEPATOGUMUS!
Tamaz Saginadze (tenoras), Giorgi Motsikulashvili (tenoras), Shalva Abramashvili (tenoras-baritonas), Sulkhan Gvelesiani (baritonas), Ivane Galuashvili (bosas-baritonas), Levan Makaridze (bosas).
Bilieto kaina: 10 Eur, su nuolaida 8 Eur*. Bilietai – TICKETMARKET ir Chaimo Frenkelio vilos kasoje.

RUGPJŪČIO 13 D. 21 VAL. VIENOS DALIES MONOSPEKTAKLIS JULIEʼOS OTSUKAʼOS ROMANO MOTYVAIS „BUDA PALĖPĖJE“
Scenarijaus autorė, režisierė, aktorė Birutė Mar. Choreografė, režisierės asistentė Sigita Mikalauskaitė, kompozitorius Antanas Kučinskas, dailininkė Indrė Pačėsaitė, videodailininkas Karolis Bratkauskas, šviesų dailininkas Audrius Jankauskas.
Bilieto kaina: 10 Eur, su nuolaida 8 Eur*. Bilietai – TICKETMARKET Chaimo Frenkelio vilos kasoje.

RUGPJŪČIO 20 D. 18 VAL. SIMFONINIS KONCERTAS „RAMIOS, MALONIOS VASAROS NAKTYS...“
Łukasz Długosz (Lenkija, fleita), Klaipėdos muzikinio teatro simfoninis orkestras (vyriausiasis dirigentas Tomas Ambrozaitis). Dirigentas Robertas Šervenikas.
Bilieto kaina: 10 Eur, su nuolaida 8 Eur*. Bilietai – TICKETMARKET ir Chaimo Frenkelio vilos kasoje.

RUGPJŪČIO 27 D. 18 VAL. FESTIVALIO UŽDARYMO KONCERTAS „DRUM&BRASS: „GIUNTER PERCUSSION“ IR „TRIMITAS“
Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ (vyriausiasis dirigentas Ugnius Vaiginis), perkusijos ansamblis „Giunter Percussion“. Dirigentas Ugnius Vaiginis.
Bilieto kaina: 10 Eur, su nuolaida 8 Eur*. Bilietai – TICKETMARKET ir Chaimo Frenkelio vilos kasoje.

Organizatorius – Šiaulių „Aušros“ muziejus.
Pagrindiniai rėmėjai: Šiaulių miesto savivaldybė, Lietuvos kultūros taryba.
Rėmėjos: UAB „Sabalin“, Dabija.
Informaciniai rėmėjai: LRT plius,Šiaulių apskrities televizija, žiniasklaidos grupė „Etaplius“, dienraštis „Šiaulių kraštas“.

Renginiai vyksta Chaimo Frenkelio vilos parke (Vilniaus g. 74, Šiauliai), jeigu prie renginio informacijos nenurodyta kitaip.

*Nuolaidos taikomos moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems, Šeimos kortelės turėtojams (20 proc. nuolaida).
Vaikams iki 6 metų, kurie neužima sėdimos vietos, įėjimas – nemokamas.

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.