Atgal

XVII tarptautinio Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalio programa

2020-06-25

2020 m. liepos 6 d. – rugpjūčio 27 d. Chaimo Frenkelio viloje ir parke (Vilniaus g. 74, Šiauliai) vyks XVII tarptautinio Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalio renginiai.

PROGRAMOJE:

LIEPOS 6 D. 19.30 VAL. NEMOKAMAS FESTIVALIO ATIDARYMO KONCERTAS
Šventinis koncertas, skirtas Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienai paminėti. Koncertuos vokalinė grupė „Jazz Island“ (vadovas Artūras Novikas), Šiaulių kamerinis orkestras (meno vadovas Vilhelmas Čepinskis). Dirigentas Robertas Šervenikas.
21 val. „Tautiškos giesmės“ giedojimas.

TBILISIO VALSTYBINIO OPEROS IR BALETO TEATRO ANSAMBLIO „SULIKO“ (SAKARTVELAS) KONCERTAS (
Tamaz Saginadze (tenoras), Giorgi Motsikulashvili (tenoras), Shalva Abramashvili (tenoras-baritonas), Sulkhan Gvelesiani (baritonas), Ivane Galuashvili (bosas-baritonas), Levan Makaridze (bosas).

Koncertas planuotą liepos 9 d. neįvyks dėl lėktuvų skrydžių sutrikimų. Apie naują datą informuosime artimiausiu metu.
Bilieto kaina: 10 Eur, su nuolaida 8 Eur*. Bilietai internetu - TICKETMARKET

LIEPOS 16 D. 18 VAL. KAMERINĖS MUZIKOS KONCERTAS
Fortepijoninis duetas Johan Randvere  (Estija), Justas Šervenikas (Lietuva).
Bilieto kaina: 7, 8 Eur. Bilietai internetu - TICKETMARKET

LIEPOS 23 D. 18 VAL. SAKSOFONŲ KVARTETO „BLATTWERK“ (VOKIETIJA) KONCERTAS ŠIAULIUOSE, CHAIMO FRENKELIO VILOS PARKE
Hartmut Salzmann (sopraninis ir altinis saksofonas), Timur Isakov (altinis saksofonas ir klarnetas), Alban Hauser (tenorinis saksofonas), Bernd Stich (baritoninis saksofonas).
 Bilieto kaina: 10 Eur, su nuolaida 8 Eur*. Bilietai internetu - TICKETMARKET

LIEPOS 25 D. 18 VAL. SAKSOFONŲ KVARTETO „BLATTWERK“ (VOKIETIJA) KONCERTAS TELŠIUOSE, ŽEMAIČIŲ MUZIEJUJE „ALKA“
Bilieto kaina: 8 Eur.

LIEPOS 28 D. 18 VAL. „LABAITEATRO“ MUZIKINIS SPEKTAKLIS VAIKAMS „APLINK PASAULĮ 2“
Režisierė Agnė Sunklodaitė, kompozitorius Deividas Gnedinas, dailininkė Giedrė Brazytė, aktoriai: Agnė Sunklodaitė ir Mindaugas Ancevičius.
Bilieto kaina: 4 Eur, vaikams 2 Eur. Bilietai internetu - TICKETMARKET

LIEPOS 29 D. 18 VAL. TEKSTINĖ-MUZIKINĖ KOMPOZICIJA  „ŠEŠTASIS DIEVO ĮSAKYMAS: NEŽUDYK“
Skaitovas Arkadijus Gotesmanas, akompanimentas Arnas Mikalkėnas (fortepijonas).
Bilieto kaina: 7 ir 8 Eur. Bilietai internetu - TICKETMARKET

RUGPJŪČIO 6  D. 18 VAL. ANSAMBLIO „LIETUVOS JERUZALĖ“ KONCERTAS
Borisas Traubas (smuikas, ansamblio vadovas), Sergejus Okruško (fortepijonas), Valentinas Kaplūnas (violončelė), Romualdas Ramutis Taločka (klarnetas), Borisas Kirzneris (smuikas), Rolandas Romoslauskas (altas), Saulius Astrauskas (mušamieji).
Bilieto kaina: 10 Eur, su nuolaida 8 Eur*. Bilietai internetu - TICKETMARKET

RUGPJŪČIO 13 D. 21 VAL. VIENOS DALIES MONOSPEKTAKLIS JULIEʼOS OTSUKAʼOS ROMANO MOTYVAIS „BUDA PALĖPĖJE“
Scenarijaus autorė, režisierė, aktorė Birutė Mar. Choreografė, režisierės asistentė Sigita Mikalauskaitė, kompozitorius Antanas Kučinskas, dailininkė Indrė Pačėsaitė, videodailininkas Karolis Bratkauskas, šviesų dailininkas Audrius Jankauskas.
Bilieto kaina: 10 Eur, su nuolaida 8 Eur*. Bilietai internetu - TICKETMARKET

RUGPJŪČIO 20 D. 18 VAL. SIMFONINIS KONCERTAS „RAMIOS, MALONIOS VASAROS NAKTYS...“
Łukasz Długosz (Lenkija, fleita), Klaipėdos muzikinio teatro simfoninis orkestras (vyriausiasis dirigentas Tomas Ambrozaitis). Dirigentas Robertas Šervenikas.
Bilieto kaina: 10 Eur, su nuolaida 8 Eur*. Bilietai internetu - TICKETMARKET

RUGPJŪČIO 27 D. 18 VAL. FESTIVALIO UŽDARYMO KONCERTAS „DRUM&BRASS: „GIUNTER PERCUSSION“ IR „TRIMITAS“
Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ (vyriausiasis dirigentas Ugnius Vaiginis), perkusijos ansamblis „Giunter Percussion“. Dirigentas Ugnius Vaiginis.
Bilieto kaina: 10 Eur, su nuolaida 8 Eur*. Bilietai internetu - TICKETMARKET

BILIETAI – NETRUKUS! SEKITE INFORMACIJĄ!

Organizatorius – Šiaulių „Aušros“ muziejus.
Pagrindiniai rėmėjai: Šiaulių miesto savivaldybė, Lietuvos kultūros taryba.
Rėmėjos: UAB „Sabalin“, Dabija.
Informaciniai rėmėjai: LRT plius,Šiaulių apskrities televizija, žiniasklaidos grupė „Etaplius“, dienraštis „Šiaulių kraštas“.

*Nuolaidos taikomos moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems, šeimos kortelės turėtojams (20 proc. nuolaida).
Vaikams iki 6 metų, kurie neužima sėdimos vietos, įėjimas – nemokamas.

www.ausrosmuziejus.lt