Naujienos

Atgal

Poezijos pavasaris Šiauliuose sukvies į Venclauskių namus-muziejų

2024-05-22

2024 m. gegužės 22 d., trečiadienį, 17.30 val. Venclauskių namuose-muziejuje (Vytauto g. 89, Šiauliai) vyks Tarptautinio poezijos festivalio „Poezijos pavasaris 2024“ renginys. Dalyvaus skaitovas Juozas Šalkauskas, poetai: Kristina Tamulevičiūtė, Linas Daugėla, Uršulė Toleikytė, Juzefas Šostakovskis, Justas Jasėnas, Ieva Gudmonaitė, Daiva Molytė-Lukauskienė, poetas ir bardas Mindaugas Valiukas. Renginys nemokamas.

Gegužės 12 d. prasidėjęs 60-asis tarptautinis poezijos festivalis „Poezijos pavasaris“ jau antrą savaitę skaitytojus džiugina daugybe įvairių renginių visoje Lietuvoje. Festivalio programoje – susitikimai su įvairių kartų lietuvių ir užsienio poetais, skaitymai, pokalbiai apie literatūrą, poezijos ir muzikos vakarai ir kt.

Pasidžiaugti „Poezijos pavasariu“ galės ir šiauliečiai. Venclauskių namų-muziejaus sode tradiciškai vyks vienas iš festivalio renginių – poezijos ir muzikos vakaras.
 
 
Organizatoriai: Lietuvos rašytojų sąjunga, Rašytojų klubas. Partneris Šiauliuose – Šiaulių „Aušros“ muziejus.

 
______
Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti naudojami renginio viešinimui socialiniuose tinkluose, internetinėse svetainėse, spaudoje ir kt.