Naujienos

Atgal

Tarptautinė turizmo paroda „Balttour 2020“

2020-01-13

2020 m. sausio 31–vasario 2 d. Šiaulių „Aušros“ muziejus, kartu su Šiaulių turizmo informacijos centru (TIC) ir „Rūtos“ šokolado muziejumi, dalyvavo vienoje populiariausių turizmo parodų Baltijos šalyse – „Balttour 2020“, kur kvietė iš naujo atrasti ir pažinti Šiaulius bei aplankyti unikaliausius Pabaltijo muziejus.

27-oji tarptautinė kelionių paroda „Balttour 2020“, kurioje šiais metais dalyvavo daugiau nei 860 vietinių ir užsienio turizmo kompanijų, kasmet stengiasi atrasti inovatyviausius sprendimus tam, kad paroda taptų ne tik startiniu signalu turizmo sezono pradžiai, bet ir patraukliausiu renginiu turizmo industrijoje. Parodą, kaip ir kasmet, organizavo tarptautinis parodų organizatorius – kompanija BT1. Parodos tikslinė auditorija – kiekvienas poilsiautojas, turistas ir turizmo pramonės profesionalai. Tiksliniai regionai – Latvija, Baltijos šalys, Šiaurės Europa, Nepriklausomų Valstybių Sandraugos (NVS) šalys bei Rusija, todėl gausu dalyvių iš įvairiausių šalių: Uzbekistano, Armėnijos, Gruzijos, Kubos, Indonezijos, Seišelių salų ir kt. Dėl gausaus dalyvių skaičius lankytojai galėjo ne tik patirti kultūrų įvairovę, bet ir gauti pačius patraukliausius turizmo pasiūlymus.
Šiaulių „Aušros“ muziejus kvietė parodos lankytojus prisiliesti prie istorijos išbandant medinį dviratį, atvežtą iš vienintelio Lietuvoje Dviračių muziejaus, o šią patirtį buvo galima užfiksuoti su senovine „camera obscura“, apie kurią plačiau papasakojo Fotografijos muziejaus darbuotojai. Taip pat buvo galima daugiau sužinoti apie kitas „Aušros“ muziejaus padaliniuose vykdomas veiklas, renginius, edukacijas.