Naujienos

Atgal

Susitikimas su fotožurnalistu Artūru Morozovu

2020-02-10

2020 m. vasario 12 d., trečiadienį, 17.30 val. Fotografijos muziejuje (Vilniaus g. 140, Šiauliai) vyko susitikimas su fotožurnalistu Artūru Morozovu. Renginys nemokamas.

Artūras Morozovas – fotožurnalistas, dokumentavęs karinius konfliktus Kaukaze, Palestinoje, Ukrainoje bei pabėgėlių krizę Europoje. Tai menininkas kūręs žurnalistinius pasakojimus iš Rusijos ir posovietinių šalių bei vienas iš šiuolaikinių medijų agentūros „Nanook”, vienijančios žurnalistinius, dokumentinius bei kūrybinius projektus, įkūrėjų. Tai Lietuvoje ir pasaulyje plačiai žinomas menininkas. Jo darbai, kurie yra pelnę ne vieną prestižinį apdovanojimą Lietuvoje ir už jos ribų (Londone, Berlyne, Briusleyje), visada susilaukia didžiulio žiniasklaidos susidomėjimo, todėl A. Morozovo darbų galima pamatyti ne tik vietinėje spaudoje, bet ir tokiose populiariose užsienio žiniasklaidos priemonėse kaip: „The Guardian“, „The New York Times“, „Der Spiegel“, „Paris Match“, „Al Jazeera” ir kt.

2016 m. Šiaulių „Aušros“ muziejaus padalinyje, Fotografijos muziejuje, menininkas pristatė savo autorinę parodą „Vijna“. Pastaruosius kelis metus A. Morozovas gilinasi į jautrias socialinės atskirties ir skurdo Lietuvoje temas. Susitikime fotografas dalinosi savo žurnalistinio darbo patirtimi.
Fot. Edvardas Tamošiūnas. Daugiau renginio akimirkų – Fotografijos muziejaus facebook puslapyje >>