Naujienos

Atgal

Kūrybinių piešinių parodos-konkurso „Mano svajonių pavasaris su dviratuku“ dalyviai!

2020-04-25

Balandis – sveikatingumo mėnuo, todėl visą šį mėnesį kvietėme Jus piešti savo svajonių išvyką su dviratuku ir dalyvauti kūrybinių piešinių parodoje-konkurse „Mano svajonių pavasaris su dviratuku“, o visus gautus piešinius skelbėme Dviračių muziejaus bei Šiaulių lopšelio-darželio „Berželis“ facebook paskyrose. Mėnuo netruko prabėgti, todėl, kad ir kaip bebūtų gaila, parodą-konkursą „Mano svajonių pavasaris su dviratuku“ jau skelbiame uždarytu.
187 piešiniai! Tiek spalvingų, pavasariškų ir nuotaikingų svajonių, susijusių su dviratuku, sulaukėme iš Jūsų šiam konkursui. Džiaugiamės, kad kartu su lopšeliu-darželiu „Berželis” įgyvendintas Dviračių muziejaus sumanymas sulaukė Jūsų palaikymo ir daugybės piešinių! 
Už labiausiai patinkančius piešinius buvo galima balsuoti Dviračių muziejaus bei lopšelio-darželio „Berželis” facebook paskyrose (Dviračių muziejus ir Šiauliai Berželis) iki gegužės 4 d., o susumavus abiejų įstaigų balsavimo rezultatus gegužės 5 d. buvo paskelbti 3 laureatai, surinkę daugiausiai patiktukų. Nugalėtojai buvo apdovanoti specialiais Dviračių muziejaus prizais. Visi dalyvavusieji gavo Šiaulių lopšelio-darželio „Berželis“ padėkas elektroniniu paštu.