Naujienos

Atgal

Koncertas „Muzikos perlų vėrinys“

2023-02-23

2023 m. kovo 22 d., trečiadienį, 18 val. Chaimo Frenkelio viloje-muziejuje vyks koncertas „Muzikos perlų vėrinys“. Atlikėjai: Liepa Jurgutavičiūtė (smuikas), Marija Grikevičiūtė (fortepijonas), Vita Merkelytė (sopranas), Sigitas Vaičiulionis (fortepijonas).

Koncerte skambės: N. Paganinio, J. S. Bacho, E. Ysaijo, H. Vieniavskio, V. A. Mocarto, V. Barkausko, A. Dvoržako , V. di Kjaros kūriniai.

Liepa Jurgutavičiūtė šiuo metu mokosi Vilniuje, N. M. K. Čiurlionio menų mokykloje, profesorės Rusnės Mataitytės smuiko klasėje. Smuikas ir muzika užima pagrindinę vietą jos gyvenime ir ateities svajonėse. Ji yra daugiau nei 27 respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatė bei specialiųjų prizų laimėtoja Lietuvoje ir užsienyje. Taip pat aktyvi koncertų, festivalių, meistriškumo kursų, įv. edukacinių projektų ir renginių dalyvė. Yra grojusi solo su įvairiais kvartetais ir orkestrais prestiziškiausiuose Lietuvos ir užsienio salėse. 2016 m. smuikininkei suteiktas Jaunosios Šiaulių miesto šviesuolės vardas. Nuo 2017 m. Liepą globoja Mstislavo Rostropovičiaus paramos ir labdaros fondas „Pagalba Lietuvos vaikams“. 2022 m. Vilniaus miesto, Mažojo Kristoforo apdovanojimu įvertinta už meilę muzikai, aktyvią koncertinę veiklą ir išskirtinius pasiekimus tarptautiniuose ir respublikiniuose konkursuose. 2022 m. Liepa apdovanota Maximalistų ir Vilniaus Tarptautinio Rotary klubo stipendijomis.

Bilieto kaina – 5 Eur. Bilietą bus galima įsigyti Chaimo Frenkelio vilos-muziejaus kasoje likus valandai iki koncerto.

INFORMACIJA PILDOMA.