Naujienos

Atgal

Algimanto Pauliukevičiaus klasikinės gitaros koncertas

2020-01-13

2020 m. sausio 30 d., ketvirtadienį, 18.00 val. Chaimo Frenkelio viloje (Vilniaus g. 74, Šiauliai) vyko klasikinės gitaros virtuozo Algimanto Pauliukevičiaus koncertas. Programoje skambėjo J. Dowland, J. S. Bach, F. Tarrega, E. Pujol, A. Piazzolla, I. Albeniz ir kitų kompozitorių kūriniai klasikinei gitarai.

A. Pauliukevičius – tarptautinio S. Šilinsko klasikinės gitaros konkurso įkūrėjas ir meno vadovas, lietuvių autorių kūrybos puoselėtojas. Jo muzikos repertuaras apima klasikinę ir moderniąją muziką.
Nuo studijų laikų A. Pauliukevičius derino pedagogiką, koncertinę ir visuomeninę veiklą, todėl, kaip aktyvus klasikinės gitaros propaguotojas, yra parengęs švietėjiškų programų vaikams ir jaunimui ir yra itin laukiamas  svečias vidurinėse bei muzikos mokyklose. Jo mokiniai – ne kartą pelnę tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatų ir diplomantų vardus. 

Be solinių koncertų A. Pauliukevičius labai mėgsta kolektyvinį muzikavimą. Yra grojęs su daugeliu Lietuvos atlikėjų: Šv. Kristoforo orkestru, M. K. Čiurlionio styginių kvartetu, ansambliu „Vilniaus Arsenalas“ ir kt. Koncertavo su dainininkais:  G. Skėryte (ansamblis „Primaduo“), A. Krikščiūnaite, E. Montvydu-Prudkausku. Šiuo metu dažnai koncertuoja su Dresden Staatskapelle fleitininke C. Bräuer.

2018-taisiais su šokėja Liucija Puidokaite įkūrė klasikinės gitaros ir flamenko šokio duetą „Duo Flame“.