Naujienos

Atgal

Kalėdų eglutė papuošė Chaimo Frenkelio vilos parką

2018-12-06

2018 m. gruodžio 6 d. Chaimo Frenkelio viloje ir parke vyko Kalėdų eglutės įžiebimas. Susirinkusiųjų laukė susitikimas su Seniu Kalėda, šventinės dirbtuvėlės, dainos, lauko žaidimai, dovanos ir staigmenos. Vėliau šventės dalyviai persikėlė į Chaimo Frenkelio vilos vidų, kur Nijolės Prascevičienės smuiko klasės mokiniai padovanojo šventinį koncertą.

Šventės metu buvo galima apžiūrėti Respublikinę ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenės narių kūrybinių darbų parodą „Žaisliukai 100-mečio eglutei" ir Šiaulių miesto lopšelių-darželių „Saulutė“, „Žibutė“, „Trys nykštukai“, „Berželis“, „Salduvė“ kalėdinių lauko dekoracijų parodą. 

Anot Šiaulių „Aušros“ muziejaus viešųjų ryšių skyriaus vedėjos Romenos Čepauskienės, šia švente muziejus nori parodyti, kad vilos parke gyvenimas vyksta ne tik vasarą, bet ir žiemą.

„Pirmus metus žiebiame eglutę, darydami tai dienos metu, kad prikviestume mažuosius šiauliečius. Šventės idėja mums kilo todėl, kad žinome, jog mažiems vaikams, daugiau laisvo laiko turintiems mamoms ir tėčiams trūksta renginių . Džiaugiamės, kad jie čia lankosi. Džiugu dar ir dėl to, kad prie mūsų akcijos šiemet prisijungė tiek Šiaulių miesto, tiek Lietuvos lopšeliai-darželiai, kurie parengė respublikinę žaisliukų parodą, kurią mes eksponuojame vilos parke. Laukiame visų miestieičų ir svečių ir kviečiame visą prieššventinį laikotarpį iki Kalėdų ir Naujųjų metų apsilankyti parke ir pamatyti visas puošmenas", – Etaplius žurnalistams sakė R. Čepauskienė.


Daugiau šventės akimirkų vaizdo įraše: Kalėdų eglutės įžiebimas Chaimo Frenkelio viloje 2018

Fot. E. Tamošiūnas, J. Kirkilaitė