Kalėdinio Chaimo Frenkelio vilos parko atidarymas

2019-11-27

2019 m. gruodžio 6 d., penktadienį, 15 val. Chaimo Frenkelio vilos parke (Vilniaus g. 74, Šiauliai) vyko kalėdinio Chaimo Frenkelio vilos parko atidarymas. Renginys nemokamas.

Susirinkusiųjų laukė eglutės įžiebimas, šventinės dirbtuvėlės (žaisliuko Kalėdų eglutei gamyba, šventinio atviruko dekoravimas rožytėmis), piešimas ant veidukų, dainos, lauko žaidimai, dovanos, staigmenos.
Buvo atidaryta šalies švietimo įstaigų kalėdinių žaisliukų paroda-konkursas „Suspindo Kalėdos“ (organizavo Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis“).
Pasirodė Šiaulių Dainų muzikos mokyklos folkloro ansamblis „VIEVERSĖLIS“ (vad. Arūnas Stankus), Šiaulių menų mokyklos Mados ir teatro studija „MŪZA“ (Vadovės Daiva Rozgaitė-Udrienė ir Laura Pikelienė).
Šiaulių universiteto Botanikos sodo darbuotojai susirinkusiuosius vaišino karšta žolelių arbata, Žaliūkių malūnininko sodybos gaspadinės – kūčiukais. Taip pat buvo galima įsigyti Šiaulių profesinio rengimo centro Prekybos ir verslo skyriaus mokinių keptų skanėstų.
Renginio vedėjai – Chaimo Frenkelio vilos Ponas ir Ponia.

Fot. E. Tamošiūnas