Atgal

Chaimo Frenkelio vilos parke pradedamos vesti naujos ekskursijos!

2020-07-09

Sulaukus vasaros ir visų atspalvių rožių žydėjimo, kviečiame Jus į pasimatymą žydinčiame Chaimo Frenkelio vilos parke, kur supažindinsime Jus su rožių istorija bei jų agrotechninėmis savybėmis.
NAUJOS ekskursijos „Chaimo Frenkelio vilos parko rožyno paslaptys“ metu rožyno sodininkė supažindins Jus ne tik su parko struktūra, bet ir papasakos Jums apie tai, kokį ilgą kelią rožės nukeliavo, kol atkeliavo į Lietuvą, kaip ir kodėl Chaimo Frenkelio vilos parkas virto rožynu, kodėl rožė su spygliais ir, be abejo, kaip reikia gėrėtis rožių žiedais, kad džiaugtųsi ne tik akys, bet ir siela.
Chaimo Frenkelio rožyno sodininkės teigimu, „Auginti rožę yra menas. Jauti rožę arba ne, nes rožė prisijaukina tave, o tu – rožę. Turi būti abipusis ryšys.“, todėl ekskursijos metu ji Jums atskleis ir vieną kitą paslaptį, kaip vieną lepiausių gėlių – rožę – išauginti gražią ir tvirtą.

Ekskursijos registruojamos tik antradieniais ir trečiadieniais iki 2020 m. spalio 14 d. (imtinai).
Ekskursijos „Chaimo Frenkelio vilos parko rožyno paslaptys“ kaina grupei – 20 Eur (trukmė – 1 val.; nuolaidos netaikomos).
Ekskursija Chaimo Frenkelio vilos ekspozicijoje ir parko rožyne – grupei – 30 Eur (trukmė – 1,5 val.; nuolaidos netaikomos).

Fot. E. Limantienės, E. Tamošiūno