Moliūgų šventė Chaimo Frenkelio vilos parke

2019-10-21

2019 m. spalio 24 d. Chaimo Frenkelio vilos parke sužibo šimtai įvairiais raštais išpjaustytų moliūgų.

Šiaulių Rotary ir Šiaulių Auksinio Rato Rotaract klubai, vykdydami projektą „Atrask” ir siekdami už surinktas renginio lėšas padovanoti vaikams žieminius batukus, kvietė visus Šiaulių miesto gyventojus ir svečius į jau 4-tus metus organizuojamą „Moliūgų šventę“.
Susirinkusieji išvydo net 700 šviečiančių ir lietuvių liaudies pasakų motyvais papuoštų moliūgų. Jais vilos parko lankytojai galės džiaugtis ir kitomis dienomis, kol tai leis oro sąlygos. Numatoma, kad vilos parke moliūgai bus eksponuojami iki lapkričio 1 d.
Moliūgų šventėje koncertavo X faktoriaus dalyvis, atlikėjas Evaldas Vaikasas (garsu pasirūpino DJ renginistas).
Kaip ir praėjusiais metais, lankytojai galėjo pasivaišinti karšta arbata, Krašto apsaugos savanorių pajėgų karių išvirta moliūgų sriuba bei S. Daukanto gimnazijos mokinių išvirta moliūgų uogiene.

Šventėje maistą taup pat ruošė „Cask215“ maisto furgonas.

Šventės draugai – Šiaulių miesto savivaldybė, Krašto apsaugos savanorių pajėgų Prisikėlimo apygardos 6-oji rinktinė, Šiaulių „Aušros“ muziejus, Šiaulių miesto švietimo įstaigos, Šiaulių dailės mokykla, S. Daukanto gimnazija, Gegužių progimnazija, DJ renginistas, El Bimbo, Cask215.
Daugiau fotografijų iš šventės skelbiama Chaimo Frenkelio vilos facebook puslapyje>>

Fot. E. Tamošiūnas