Naujienos

Atgal

Pirmą kartą Šiauliuose – Darius Žvirblis ir styginių kvartetas

2018-11-29

2018 m. lapkričio 30 d., penktadienį, 18 val. Chaimo Frenkelio viloje (Vilniaus g. 74, Šiauliai) pirmą kartą Šiaulių miesto publikai bus pristatytas atlikėjo Dariaus Žvirblio ir styginių kvarteto pasirodymas. Bilietai platinami Chaimo Frenkelio vilos kasoje.

Išskirtiniam projektui D. Žvirblis suvienijo jėgas su akademinės muzikos profesionalais iš Klaipėdos – styginių kvartetu „Q-Art”, kuriame muzikuoja: Sandra Dirgėlaitė (I smuikas), Teodora Morta Staigė (II smuikas), Jurgis Karbauskis (violončelė) ir Edvinas Kaziukaitis (Altas). Prie muzikantų prisijungė ir perkusijos meistras Michailas Denisenko.

D. Žvirblis – dainų ir tekstų autorius, grupės „Atika” įkūrėjas ir vokalistas, įrašęs populiariosios muzikos klasika tapusius kūrinius „Tu Esi (Ir Šito Gana)“, „Ilsėkis ramybėje“, „Tebūnie, kas buvo“.

Atlikėjo dainas, kurias muzikos kritikai Lietuvoje vadina išskirtinėmis, aranžavo ir styginių kvartetui su perkusija pritaikė jauna kompozitorė Sandra Dirgėlaitė. „Jeronimui, Eduardui Ir Vyriškiui Su Abitu“, „Indigo Vaikams“, „Po Visko“ – ir visa eilė kitų be galo paveikių kūrinių, prabangiai aranžuotų ir intymiai išreikštų laukia susirinkusių Šiauliuose.

Emocija, prasmė bei melodija yra pagrindiniai šio projekto elementai, todėl scenoje grosiantys profesionalūs muzikantai artėjančių didžiųjų metų švenčių proga padovanos kokybišką koncertą bei pristatys kompaktinę plokštelę, kurioje skambės visos Dariaus Žvirblio ir styginių kvarteto “Q-Art” dainos. Jau lapkričio 30 d. išskirtinėje Chaimo Frenkelio vilos erdvėje – muzika skambanti dar jaukiau ir ypatingiau.