Naujienos

Atgal

Būrelis suaugusiesiems „Dailieji odos darbai: kas ir kaip“

2020-02-17

Viename iš Šiaulių „Aušros“ muziejaus padalinių – Chaimo Frenkelio viloje (Vilniaus g. 74, Šiauliai) – yra įrengtos nedidelės odos dirbtuvėlės, kuriose gimsta gražiausi odiniai aksesuarai ir daiktai. Odos dirbiniai žmogų lydi nuo senų laikų, todėl niekas neabejoja šios medžiagos ilgaamžiškumu ir madingumu. Ne paslaptis, kad darbas su oda reikalauja didelio kruopštumo, tačiau savomis rankomis sukurtas odinis dirbinys sušildys ne vieną širdį.
Rudenį pirmą kartą vykę būrelio suaugusiems užsiėmimai sulaukė didelio Jūsų susidomėjimo, tad nuo 2020 m. sausio 29 d. bus organizuojamos dvi naujos grupės: pradedantiesiems ir pažengusiems.
Pradedančiųjų grupės užsiėmimai vyks trečiadieniais 15.30 val., pažengusiųjų – ketvirtadieniais 15.30 val.
Būtina išankstinė registracija tel. 841 43 96 75 (Dailės skyrius) arba 841 43 36 80 (Ryšių su visuomene skyrius) arba el. paštu j.kaucikaite@ausrosmuziejus.lt (būrelio vadovė).
 
Pradedantieji užsiėmimuose susipažins su dailiaisiais odos darbais. Mokymų programos pagrindinę dalį sudarys praktiniai užsiėmimai, kurių metu dalyviai išmoks naudotis darbui reikalingais įrankiais (spaudžių dėjimo aparatu, kaltais, skylmušiais ir pan.), atliks nesudėtingų gaminių projektavimą ir įgyvendinimą. Gaminsime apyrankes, pakabukus raktams, gėles, piniginę ir kt. dirbinius.

Nuotraukų galerijoje dalinamės jau praėjusio pradedančiųjų dailiųjų odos darbų būrelio vyksmo akimirkomis ir galutiniais rezultatais.
 
Pažengusieji gamins sudėtingesnius dirbinius: šlepetes, rankinę, aplikaciją ir kt.

Būrelio trukmė – 8 užsiėmimai (du mėnesiai, vienas užsiėmimas per savaitę).
Kaina asmeniui: pradedantiesiems 4 Eur, pažengusiems 6 Eur.
 
Užsiėmimai vyks Chaimo Frenkelio vilos odos dirbtuvėlėse, adresu Vilniaus g. 74, Šiauliai.
Fot. J. Kaučikaitė