Naujienos

Atgal

„Aušros“ muziejus Šiaulių knygų mugėje

2022-11-17

2022 m. lapkričio 19 d. nuo 10 val. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje vyks Šiaulių knygų mugė, kurioje dalyvaus ir Šiaulių „Aušros“ muziejus.

Įkūrimo šimtmetį pasitinkantis „Aušros“ muziejus kasmet pristato naujus leidinius, aktualius ne tik muziejininkų bendruomenei, bet ir besidomintiems fotografija, istorija, menu ir kitomis temomis.

Šiauliečiai ir miesto svečiai susipažinti su muziejaus leidiniais turės galimybę septintą kartą organizuojamoje Šiaulių knygų mugėje. Leidykloms skirtoje salėje muziejus stende rasite naujausius leidinius, anksčiau išleistas knygas bei galėsite įsigyti suvenyrų. Edukacijų erdvėje muziejininkai besidominčius supažindins su edukacija „Batraiščiai. Menas ir matematika“ bei kvies pasidaryti originalią fotografiją su Camera obscura.

Šiemet didžiausias dėmesys bus skiriamas naujausiems „Aušros“ muziejaus leidiniams: „Chaimo Frenkelio vila Šiauliuose. Lietuvos žydų istorijos liudijimai“ (2021 m.) ir „Michaelis Breneris: laisvas kritimas“ (2022).
„Aušros“ muziejaus leidinius taip pat galima įsigyti visuose Šiaulių „Aušros“ muziejaus padaliniuose ir elektroninėse muziejaus parduotuvėse: www.shop.ausrosmuziejus.ltwww.shop.fotomuziejus.lt.

Platesnė informacija apie Šiaulių knygų mugę skelbiama puslapyje – https://siauliuknygumuge.lt/