0001_festivalis_uzsklanda-1200x1200_lt_1685961693-6d41f64ccaa2fb7b6dd2b3d9929fccf1.jpg
2023-07-06

XX tarptautinio Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalio atidarymas

2023 m. liepos 6 d., ketvirtadienį, 19.30 val. Chaimo Frenkelio vilos-muziejaus parke (Vilniaus g. 74, Šiauliai) vyks jubiliejinio XX tarptautinio Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalio atidarymo koncertas, skirtas Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienai paminėti.

Šventiniame koncerte pasirodys:
Solistė Désirée Baraula-Massari (mecosopranas, Norvegija) ir Kauno miesto simfoninis orkestras.
Dirigentas – Robertas Šervenikas.

Kartu su viso pasaulio lietuviais 21 val. bus giedama „Tautiška giesmė“.
Festivalio atidarymo renginys yra nemokamas.

Festivalio meno vadovas – Lietuvos nacionalinės premijos laureatas, dirigentas Robertas Šervenikas
Organizatorius – Šiaulių „Aušros“ muziejus
Pagrindiniai rėmėjai: Šiaulių miesto savivaldybė, Lietuvos kultūros taryba
Rėmėjai: „Gubernija. Nealkoholinis“, „Sabalin“
Informaciniai rėmėjai: LRT, „Etaplius“, „Šiaulių kraštas“, „LT ADVERT“
Draugas – gėlių ir dovanų salonas „Dabija“
Festivalį įgarsina – MB „SLS Tech“

Informacija apie renginį

Data: 2023-07-06
Laikas: 19.30 val.
Vieta: Chaimo Frenkelio vilos parkas
Adresas: Vilniaus g. 74, Šiauliai
2023 M. LIEPOS 12 D. 18 VAL. PIRMĄ KARTĄ LIETUVOJE – UNIKALAUS SKAMBESIO ANSAMBLIO „MAKEDONISSIMO“ KONCERTAS (Š. MAKEDONIJA)
Simon Trpčeski (fortepijonas, Š. Makedonija), Aleksandar Krapovski (smuikas, Š. Makedonija), Aleksandar Somov (violončelė, Bulgarija), Hidan Mamudov (klarnetas, saksofonas, Š. Makedonija), Vlatko Nushev (perkusija, Š. Makedonija).
Bilieto kaina: 12 Eur, su nuolaida 8 Eur*

2023 M. LIEPOS 20 D. 22 VAL. „ŠEIKO ŠOKIO TEATRO“ SPEKTAKLIS „BOLERO – EXTENDED“
Choreografas Palle Granhøj (Danija), šokėjai: Darius Berulis, Dovilė Binkauskaitė, Mantas Ūsas, Aušra Krasauskaitė, Marius Pinigis, Inga Kuznecova, Oksana Griaznova, Povilas Jurgaitis, Emilija Dūdaitė. Klaipėdos violončelių oktetas: Marius Sakavičius, Karolis Vaičiulis, Gleb Pyšniak ir kviestiniai muzikantai.
Bilieto kaina: 12 Eur, su nuolaida 8 Eur*

2023 M. LIEPOS 26 D. 18 VAL. KONCERTAS „MUZIKA DVIEM“ TELŠIŲ JEŠIVOJE (Iždinės g. 11, Telšiai)
Garsių Lietuvos pianistų Petro Geniušo ir Justo Šerveniko duetas.
Koncerto programoje: F. Schubert'o, F. Poulenc'o, G. Gershwin'o kūriniai.
Bilieto kaina: 12 Eur, su nuolaida 8 Eur*

2023 M. RUGPJŪČIO 3 D. 18 VAL. KEISTUOLIŲ TEATRO PASIRODYMAS VISAI ŠEIMAI „DAINOS IŠ VAIKYSTĖS“
Aidas Giniotis ir grupė „PlumBum“ (Aistė Šeštokaitė, Lyja Maknavičiūtė, Urtė Smulskytė, Džiugas Širvys, Matas Pranskevičius).
Bilieto kaina: 12 Eur, su nuolaida 8 Eur*

2023 M. RUGPJŪČIO 13 D. 15 VAL. KONCERTAS „BALTAS PAUKŠTIS“ BURBIŠKIO DVARE, RADVILIŠKIO R.
Violončelių kvintetas „Quincelli“: Tomas Ramančiūnas, Lionius Treikauskas, Dainius Misiūnas, Rūta Balčiūtė, Gaudas Krištaponis.
Solistė – Renata Dubinskaitė (mecosopranas).
Bilieto kaina: 12 Eur, su nuolaida 8 Eur*

2023 M. RUGPJŪČIO 18 D. 18 VAL. KAMERINIO MUZIKOS ANSAMBLIO „PALEASIS“ KONCERTAS
Chaimo Frenkelio vilos-muziejaus Koncertinė salė (Vilniaus g. 74, Šiauliai)
Alexander Paley (fortepijonas, JAV), Vytenis Gurstis (fleita), Ugnius Dičiūnas (obojus), Karolis Kolakauskas (klarnetas), Andrius Puplauskis (fagotas), Gediminas Abaris (valtorna).
Bilieto kaina: 12 Eur, su nuolaida 8 Eur*

2023 M. RUGPJŪČIO 24 D. 18 VAL. FESTIVALIO UŽDARYMO KONCERTAS „NORIU GYVENTI DĖL TAVĘS“
Lino Adomaičio ir Naujų idėjų kamerinio orkestro (NIKO) geriausių dainų programos premjera Šiauliuose.
Bilieto kaina: 15 Eur, su nuolaida 12 Eur*

Bilietus į koncertus JAU GREITAI bus galima įsigyti „TICKET MARKET“ ir Chaimo Frenkelio vilos-muziejaus kasose.
*Nuolaidos taikomos moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems.
Vaikams iki 6 metų, kurie neužima sėdimos vietos, įėjimas nemokamas.

Renginys, jeigu nenurodyta kitaip, vyks Chaimo Frenkelio vilos-muziejaus parke (Vilniaus g. 74, Šiauliai).
Informacija tel. 841433680, el. p. info@ausrosmuziejus.lt