Naujienos

Atgal

Šiaulių „Aušros“ muziejus Vilniaus knygų mugėje 2022

2022-02-18

2022 m. vasario 24–27 d. parodų centre LITEXPO Šiaulių „Aušros“ muziejus kartu su Šiaulių turizmo informacijos centru (TIC) dalyvaus Tarptautinėje Vilniaus knygų mugėje.

22-osios Vilniaus knygų mugės tema – „Vaizdas kaip tekstas“. Mugės organizatoriai skelbia, kad tema skleisis „per meno parodas, iliustracijas, knygos meno parodas, tikrus pokalbius bei diskusijas, geriausių metų knygų ir geriausių knygų kūrėjų pristatymus“.

Jungtinis „Aušros“ muziejaus ir Šiaulių TIC stendas bus 3-ojoje – akademinės ir specializuotos literatūros – salėje, šalia 15 min forumo.  Stende „Aušros“ muziejus pristatys savo išleistas knygas, smulkiąją spaudos produkciją, supažindins su muziejaus padaliniais, ekspozicijomis, parodomis, ypatingą dėmesį skirsime edukacinėms veikloms ir virtualiems produktams. Šiaulių TIC mugės dalyviams suteiks informaciją apie Šiaulių miestą, pristatys aktualius leidinius.

Vasario 24 d. 13 val. konferencijų salėje 5.2 vyks naujausio „Aušros“ muziejaus leidinio – „Chaimo Frenkelio vila Šiauliuose. Lietuvos žydų istorijos liudijimai“ (2021 m.) pristatymas. Renginyje dalyvaus knygos sudarytoja ir mokslinė redaktorė dr. Lina Preišegalavičienė, straipsnių autoriai: Raimundas Balza, Odeta Stripinienė, Virginija Šiukščienė, Vilija Ulinskytė-Balzienė. Maloniai kviečiame dalyvauti!

Renginio metu privaloma dėvėti ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorius, priglundančius prie veido ir visiškai dengiančius nosį ir burną.

„Aušros“ muziejaus leidinius taip pat galima įsigyti visuose Šiaulių „Aušros“ muziejaus padaliniuose ir elektroninėse muziejaus parduotuvėse: www.shop.ausrosmuziejus.lt, www.shop.fotomuziejus.lt.