„Keistuolių teatro“ muzikinis spektaklis

2021-06-28

Liepos 13 d. 18 val. Chaimo Frenkelio vilos parke (Vilniaus g. 74, Šiauliai) vyks „Keistuolių teatro“ muzikinis spektaklis visai šeimai pagal D. Bisseto pasakas „Hop!“.

Scenarijaus autorius ir režisierius Aidas Giniotis.
Scenografijos ir kostiumų dailininkė Ramunė Skrebūnaitė.
Vaidina: Aistė Šeštokaitė, Diana Kamarauskaitė, Gintautas Ulmis, Lyja Maknavičiūtė, Lukas Auksoraitis, Matas Pranskevičius, Tautvydas Galkauskas, Urtė Smulskytė.

Bilieto kaina: 15 Eur, vaikams 10 Eur.

Bilietus artimiausiu metu bus galima įsigyti „TICKET MARKET“ ir Chaimo Frenkelio vilos kasose.
Informacija tel. 841 43 36 80, el. p. info@ausrosmuziejus.lt

Renginys yra XVIII tarptautinio Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalio programos dalis. Visa programa skelbiama čia – https://www.ausrosmuziejus.lt/.../xviii-tarptautinio.../

Organizatorius Šiaulių „Aušros“ muziejus.
Pagrindiniai rėmėjai: Šiaulių miesto savivaldybė, Lietuvos kultūros taryba.
Rėmėjai: Šiaulių bankas, Gubernija. Nealkoholinis, UAB „Sabalin“.
Informaciniai rėmėjai: LRT, UAB „LT ADVERT“, žiniasklaidos grupė „Etaplius“, dienraštis „Šiaulių kraštas“.
Draugas „Dabija“.
Festivalį įgarsina UAB „Balheidas“.