Fotosesijos „Aušros“ muziejaus padaliniuose

2020-07-23

Informuojame, kad keitėsi profesionalių fotosesijų (vestuvių, krikštynų, gimtadienių ir kitų asmeninių švenčių) 2 valandų kainos „Aušros“ muziejaus padaliniuose.

IKI 15 ASMENŲ: Chaimo Frenkelio viloje ir parke, Žaliūkių malūnininko troboje ir sodybos teritorijoje, Fotografijos muziejuje ir stogo terasoje užsiregistravus iš anksto – 30 Eur, be registracijos – 50 Eur.

VIRŠ 15 ASMENŲ: Chaimo Frenkelio viloje ir parke, Žaliūkių malūnininko troboje ir sodybos teritorijoje, Fotografijos muziejuje ir stogo terasoje užsiregistravus iš anksto – 60 Eur, be registracijos – 100 Eur.

Chaimo Frenkelio vilos parke, Venclauskių namų Našlaičių sode, Žaliūkių malūnininko sodybos teritorijoje, Fotografijos muziejaus stogo terasoje (neribotas asmenų skaičius) užsiregistravus iš anksto – 30 Eur, be registracijos – 50 Eur.

Registracija: Chaimo Frenkelio viloje ir Venclauskių namuose tel. (8 41) 52 43 89, Fotografijos muziejuje (8 41) 52 43 93, Žaliūkių malūnninko sodyboje (8 41) 21 11 98.