Naujienos

Atgal

Fotografijos muziejus kviečia dalyvauti projekte „Jaunojo kūrėjo eteris“

2021-05-05

Jei esi kūrėjas ir ieškai galimybių pristatyti meninį projektą –  fotografijų parodą, audiovizualinius ar  vizualiojo meno kūrinius – „Jaunojo kūrėjo eteris“ – tai Tavo laikas!
Fotografijos muziejus Šiauliuose atveria konferencijų ir edukacijų salę atrinktiems penkiems meniniams projektams ir trumpalaikėms (vienos savaitės trukmės) virtualioms ekspozicijoms pristatyti.  Specialiai Tavo projektui bus organizuojamas renginys, kurį moderuos meno srities profesionalas. Renginyje galėsi papasakoti apie save ir projektą, drauge kalbėsime, analizuosime ir diskutuosime apie Tavo kūrybą ir joje atsiskleidžiančius kontekstus.
Idėjai įgyvendinti suteikiama ekspozicinė erdvė ir pasirūpinama technine įranga, organizuojamas atidarymo-pristatymo renginys, kurį moderuos pakviestas meno srities profesionalas, paroda bus  viešinama.
Parodos eksponavimas – virtualus (projekciniame ekrane). Vienos parodos trukmė – viena savaitė. Eksponavimo detalės ir datos bus derinamos su Tavimi.
Dalyvauti gali visi jauno amžiaus ar ne itin daug meninės patirties turintys menininkai, menininkų grupės, sukūrusios meninį projektą ir ieškančios galimybių jį eksponuoti ir pristatyti visuomenei.
Norint dalyvauti atrankoje, reikia atsiųsti meninio projekto koncepcijos aprašymą ir pateikti atrinktus kūrinius; parašyti iki 1,5 puslapio apimties prisistatymo (motyvacinį) laišką.
 
Su kiekvienu kandidatu ir atrinktų projektų autoriais susisieksime asmeniškai. Paraiškas siųskite iki 2021 m. birželio 1 d. el. paštu sigita.kupscyte@ausrosmuziejus.lt


Daugiau informacijos www.fotomuziejus.lt