07 28-0617ebf240ea41c55b68971b7354a605.jpg
2020-07-28

XVII TARPTAUTINIS CHAIMO FRENKELIO VILOS VASAROS FESTIVALIS. „Labaiteatro“ muzikinis spektaklis vaikams „Aplink pasaulį 2“

Liepos 28 d., antradienį, 18 val. Chaimo Frenkelio vilos parke bus rodomas „Labaiteatro“ muzikinis spektaklis vaikams „Aplink pasaulį 2“. Režisierė Agnė Sunklodaitė, kompozitorius Deividas Gnedinas, dailininkė Giedrė Brazytė, aktoriai: Agnė Sunklodaitė ir Mindaugas Ancevičius

Bilieto kaina: 4 Eur, vaikams 2 Eur*.
*20 proc. nuolaida Šeimos kortelės turėtojams. Įsigyjus bilietus su šia kortele, atvykus į koncertą kartu su bilietais bus privaloma pateikti peržiūrai ir Šeimos kortelę.

Bilietus galima įsigyti internetu –

Informacija apie renginį

Data: 2020-07-28
Laikas: 18:00 val.
Vieta: Chaimo Frenkelio vila
Adresas: Vilniaus g. 74, Šiauliai
Tai antroji muzikinio spektaklio-žaidimo „Aplink pasaulį“ dalis, kuri buvo sukurta mažųjų žiūrovų pageidavimu. Pirmosios dalies populiarumas rodo, kad teatrinis žaidimas turi didžiulę ugdomąją galią ir yra pritaikomas įvairiems mokymo procesams.
Spektaklis „Aplink pasaulį 2“– tai improvizuota valandos kelionė aplink pasaulį, kurioje daug muzikos, fantazijos šėlsmo ir žaidimų. Mažieji žiūrovai patys tampa šios kelionės dalyviais: laivo, lėktuvo kapitonais ir netgi aplankytų šalių gyventojais.
Spektaklio tikslas – supažindinti vaikus su kitomis pasaulio šalimis, skatinti domėjimąsi geografija, šalių papročiais, ugdyti jų patriotizmą ir meilę gimtinei. Teatralizuotame koncerte-žaidime mažieji keliautojai, patirdami įvairių nuotykių, besimokydami dainų ir žaidimų, atras labai seną ir amžiną tiesą: visur gerai, bet namuose – geriausiai.

Visa Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalio programa – https://www.ausrosmuziejus.lt/Naujienos/xvii-tarptautinis-chaimo-frenkelio-vilos-vasaros-festivalis/