Atgal
08 _13-cd219afc7738c9a17dc43bab824b3f44.jpg
2019-08-13

„Knygos teatro“ spektaklis vaikams „Trumpos istorijos apie...“

Aktoriai: Aura Garmutė, Artūras Dubaka, Laura Misiukevičiūtė
Režisierė Redita Dominaitytė
Kostiumų dailininkė Greta Subatavičiūtė
Kompozitoriai: Modestas Kapustinskas, Laura Misiukevičiūtė
Molio dizainerė Augustė Maziukaitė

„Knygos teatras“ pristato pirmąjį spektaklį vaikams „Trumpos istorijos apie...“, kuris bendradarbiaujant su Lietuvos aklųjų biblioteka pastatytas pagal K. Kasparavičiaus apsakymus. Spektaklis ypatingas tuo, kad siekdami iliustruoti veiksmą aktoriai pasitelkia pasakojamąjį-skaitovinį teatro žanrą. Spektakliu siekiama sužadinti žiūrovų vaizduotę ir perkelti juos į kitą, juslinio pasaulio, dimensiją. Spektaklis skirtas ikimokyklinio (nuo 4 metų) ir jaunojo mokyklinio amžiaus vaikams, turintiems regos sutrikimų, bet patiks ir matantiems bei suaugusiesiems.

Trukmė: 45 min. Bilieto kaina: 4 Eur, vaikams 2 Eur. Bilietus galima įsigyti visose TICKET MARKET kasose, PayPost skyriuose, internetu ir Chaimo Frenkelio viloje. Nuolaidos taikomos moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems. Vaikams iki 6 metų, kurie neužima sėdimos vietos, įėjimas nemokamas.

Festivalio organizatorius – Šiaulių „Aušros“ muziejus

Informacija apie renginį

Data: 2019-08-13
Laikas: 18.00 val.