68523668_2310377099044574_4050357462404956160_n-80f467963a64c918488d95a06d489c58.jpg
2019-08-13

„Knygos teatro“ spektaklis vaikams „Trumpos istorijos apie...“

2019 m. rugpjūčio 13 d, Chaimo Frenkelio vilos parke „Knygos teatras“ ir  charizmatiškoji režisierė Redita Dominaityte  pristatė pirmąjį spektaklį vaikams „Trumpos istorijos apie...“, kuris bendradarbiaujant su Lietuvos aklųjų biblioteka buvo pastatytas pagal K. Kasparavičiaus apsakymus.
Šis spektaklis ypatingas tuo, kad siekdami iliustruoti veiksmą aktoriai (Aura Garmutė, Artūras Dubaka, Laura Misiukevičiūtė) pasitelkė pasakojamąjį-skaitovinį teatro žanrą, tad spektakliu buvo siekiama sužadinti žiūrovų vaizduotę ir perkelti juos į kitą, juslinio pasaulio, dimensiją.
Spektaklio kostiumų dailininkė, Greta Subatavičiūtė, kompozitoriai – Modestas Kapustinskas, Laura Misiukevičiūtė, molio dizainerė – Augustė Maziukaitė.
Nors spektaklis buvo skirtas ikimokyklinio (nuo 4 metų) ir jaunojo mokyklinio amžiaus vaikams, turintiems regos sutrikimų, tačiau abejingų nepaliko net ir suaugusiųjų. Viso spektaklio metu ore tvyrojo džiugi nuotaika, o Chaimo Frenkelio vilos parkas skambėjo nuo laimingų vaikų klegesio. Aktoriai itin profesionaliai įtraukė spektaklio žiūrovus į vaizdinį, garsinį bei juslinį pasaulį ir visus, net ir pačius mažiausius spektaklio žiūrovus, tarsi užhipnotizavo ir privertė šypsotis.

Spektaklis Šiauliuose buvo vaidinamas pirmą kartą ir sulaukė didžiulio mažųjų žiūrovų susidomėjimo. Šis renginys – XVI tarptautinio Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalio dalis.

Festivalio organizatorius – Šiaulių „Aušros“ muziejus. Pagrindiniai rėmėjai: Lietuvos kultūros taryba, Šiaulių miesto savivaldybė. Rėmėjai: UAB „Sabalin“, AB spaustuvė „Titnagas“, UAB „Televizijos ir ryšio sistemos“. Pagrindiniai informaciniai rėmėjai: LRT.lt, žiniasklaidos grupė „Etaplius“. Informaciniai rėmėjai: „Šiaulių kraštas“, Šiaulių apskrities televizija, radijas RS2. Draugai: gėlių ir dovanų salonas „Dabija“, Žemaičių muziejus „Alka“.

Informacija apie renginį

Data: 2019-08-13
Laikas: 18.00 val.
Vieta: Chaimo Frenkelio vilos parkas