0001_rygpjucio-10-d_1656423548-fa123df2b4714ae93b1913063229c106.png
2022-08-10

2022 m. rugpjūčio 10 d., trečiadienį, 18 val. Chaimo Frenkelio vilos parke vyks XIX tarptautinio Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalio renginys – Klaipėdos Jaunimo teatro muzikinis-edukacinis spektaklis visai šeimai „Knygų personažai atgyja“.

Spektaklis tinkamiausias vaikams iki 10 m.

Režisierė Neringa Krunglevičiūtė, scenografė Evelina Šimelionė.
Vaidina: Laima Akstinaitė, Ieva Pakštytė, Rugilė Latvėnaitė, Paulius Pinigis, Donatas Želvys, Gytis Šimelionis / Simas Lunevičius.

Bilieto kaina suaugusiesiems – 10 Eur, vaikams – 5 Eur.

Bilietus įsigyti galima „TICKET MARKET“ ir Chaimo Frenkelio vilos kasose bei internetu >>>

Informacija apie renginį

Data: 2022-08-10
Laikas: 18:00 val.
Vieta: Chaimo Frenkelio vilos parkas
Adresas: Vilniaus g. 74, Šiauliai

Traptautinis Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalis turi labai gražią tradiciją – kasmet vieną pasirodymą skirti mažiesiems šiauliečiams ir miesto svečiams.

Šiemet festivalyje bus pristatomas edukacinis Klaipėdos jaunimo teatro spektaklis vaikams ir jų tėveliams. Kūrybinės grupės idėja – sužadinti vaikų norą paimti į rankas knygą ir atrasti jos stebuklingą pasaulį.

Spektaklio kūrėjai literatūrą paverčia interaktyviu ir patraukliu žaidimu. Šeši personažai iš vaikų literatūros klasikos kūrinių, tokių kaip „Mažylis ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo“, „Pepė Ilgakojinė“, „Batuotas katinas“, atgyja tiesiog žiūrovų akivaizdoje ir kuria nuotaikingą bei įtraukiantį reginį. Aktoriai stebina muzikalumu, atliekamais akrobatiniais triukais ir netikėtomis išdaigomis, o subtili spektaklio scenografija kuria puikią atmosferą bei žadina vaizduotę.

Spektaklis tinkamiausias vaikams iki 10 m.

Režisierė Neringa Krunglevičiūtė, scenografė Evelina Šimelionė.

Bilieto kaina suaugusiesiems – 10 Eur, vaikams – 5 Eur.

Bilietus įsigyti galima „TICKET MARKET“ ir Chaimo Frenkelio vilos kasose bei internetu >>>

Organizatorius – Šiaulių „Aušros“ muziejus
Pagrindinis rėmėjas – Šiaulių miesto savivaldybė
Rėmėjai: AB „Šiaulių bankas“, „Gubernija. Nealkoholinis“, UAB „Sabalin“