1080x1080_AURA-0a6ad319bcc29e86e6c715ae8bc5e8a7.png
2019-06-13

Kauno šokio teatro „Aura“ spektaklis Ch. Frenkelio vilos parke

2019 m. birželio 13 d., ketvirtadienį, 18 val. Chaimo Frenkelio vilos parke (Vilniaus g. 74, Šiauliai) vyks jausmingas Kauno šokio teatro „Aura“ spektaklis „Norėčiau būt paparčio žiedu“. Šiuo renginiu pasitiksime XVI tarptautinį Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalį, kurio oficialus nemokamas atidarymas įvyks liepos 6 d.

Kantriai įsikibę į žemę šaknimis auga medžiai. Pažaboti gamtos stichijas reikia laiko, prisitaikymas prie aplinkos lėtas ir meditatyvus. Šis gamtos įkvėptas spektaklis – apie medžius, arba apie žmones, kurie gyvybiškai reikalingi vieni kitiems tam, kad bendrautų, kvėpuotų, veiktų, išliktų ir nepailsdami ieškotų savo paparčio žiedo.

Informacija apie renginį

Data: 2019-06-13
Laikas: 18:00 val.
Vieta: Chaimo Frenkelio vila
Adresas: Vilniaus g. 74, Šiauliai
CHOREOGRAFIJA – Bea Debrabant (Prancūzija)
KOSTIUMŲ DAILININKĖ – Kristina Čyžiūtė, Bea Debrabant
MUZIKA – Dhafer Youssef „Soupir Eternal“, Hessien „Placing Shells“
ŠOKA TARPTAUTINĖ ŠOKIO TEATRO „AURA“ TRUPĖ:
Chiara Corbetta (Italija), Cecilia Mancuso (Italija), Evgenii Kalachev (Rusija), Jasper Narvaez (Filipinai), Julija Mintautė (Lietuva), Matthew Livingston (JAV), Marine Fernandez (Prancūzija), Mei Chen (Kinija).
TRUKMĖ – 45 min.

Bilieto kaina – 10 Eur, su nuolaida – 8 Eur.
Bilietai platinami „TICKET MARKET“ kasose, Chaimo Frenkelio viloje ir internetu – https://www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/kauno-sokio-teatras-aura-frenkelio-vilos-vasaros-festivalis-bilietai

Festivalio organizatorius – Šiaulių „Aušros“ muziejus
Pagrindinės rėmėjos: LR kultūros ministerija, Lietuvos kultūros taryba, Šiaulių miesto savivaldybė
Rėmėjai: UAB „Sabalin“, AB spaustuvė „Titnagas“, UAB „Televizijos ir ryšio sistemos“