Naujienos

Atgal

Galimybių festivalis TAVO PIN KODAS 2021

2021-11-18

2021 m. lapkričio 18 d. vyko Šiaulių valstybinės kolegijos organizuojamas virtualus renginys „Galimybių festivalis TAVO PIN KODAS“, kuriame dalyvavo ir Šiaulių „Aušros“ muziejus.

Galimybių festivalis TAVO PIN KODAS – Šiaulių miesto jaunimui skirtas renginys, jau kelintus metus sukviečiantis moksleivius klausytis įkvepiančių pranešimų, rinktis neformalias veiklas, ieškoti savęs ir tiesiog smagiai leisti laiką.

Šių metų šūkis – KRYPTĮ RENKIESI PATS, todėl organizatoriai ir dalyviai tikisi, kad renginys padėjo moksleiviams ne tik atrasti tai, kas patinka, bet ir paskatino domėtis dar nepažintais dalykais.

Moksleiviai buvo kviečiami jungtis į ZOOM kambarius, kurie pavadinti gebėjimų orbitomis. Šiaulių „Aušros“ muziejaus atstovai dalyvavo Kultūrinio raštingumo ir Smalsumo orbitose. 
Kultūrinio raštingumo orbitoje buvo diskutuojama, kodėl taip svarbu suvokti daiktų ir reiškinių tarpusavio ryšius, sukaupti tam tikrą bagažą? Kaip tai padeda tobulėti ir kurti? Kartu su muziejumi aktualia tema diskutavo Šiaulių dailės galerijos ir Europos komisijos atstovai. 
Smalsumo orbitoje buvo diskutuojama ar verta (kodėl) verta būti smalsiam?! Kur yra žinojimo ribos? Kartu su muziejumi į aktualius klausimus atsakinėjo Šiaulių apskrities Povilo Višinskio bibliotekos, Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos, Atviros jaunimo erdvės OPEN, SPLIUS, Šiaulių jaunųjų technikų cento atstovai.
Plačiau apie festivalį skaitykite Šiaulių valstybinės kolegijos puslapyje >>>