Naujienos

Atgal

Fortepijoninio dueto „Dvi Po Dvi“ koncertas

2020-03-05

2020 m. gegužės 3 d., sekmadienį, 15 val. Chaimo Frenkelio viloje (Vilniaus g. 74, Šiauliai) vyks fortepijoninio dueto „Dvi Po Dvi“ koncertas „Žinomiausios kino filmų melodijos“.
Septynerius metus drauge koncertuojančios kolegės-pedagogės Elena Moon ir Viktorija Varapnickienė yra tarptautinių ansamblinio muzikavimo konkursų laimėtojos, surengusios savo rečitalius Kauno Filharmonijoje ir Kauno Menininkų namuose. Dueto karjerą nuo klasikinės muzikos programų pradėjusios atlikėjos šį kartą siūlo pasimėgauti kiek kitokia, tai yra, didžiuosiuose ekranuose išpopuliarinta muzika, kuri grojama keturiomis pianisčių rankomis suskambės visiškai naujomis spalvomis.
Koncerto metu bus galima išgirsti muziką iš populiariausių kino filmų: nuotykių dvasia skleisis skambant „Karibų piratų“, „Sostų karų“, „Žvaigždžių karų“ temoms, dievinantiems miuziklo žanrą nuotaiką pakels melodijos iš kino ekranuose švytėjusių „Operos fantomo“, „Čikagos“ ar „Mulen Ružo“. Koncerto metu netrūks ir nuotaikingos muzikos. Šypseną klausytojų veiduose tikrai pažadins temos iš „Simpsonų“ bei „Hario Poterio“, kurios tikrai sudomins jaunosios kartos klausytojus. Negana to, atlikėjos pasirūpino, kad peno netrūktų ne tik klausytojų ausims, bet ir akims: muzikavimą lydės dueto narių kurtos vizualizacijos bei trumpi kino filmų pristatymai.


Bilieto kaina – 12 Eur.
Senjorams ir neįgaliesiems – 50 proc. nuolaida.
Vaikams iki 12 m. įėjimas – nemokamas.

Bilietus galima įsigyti TIK Chaimo Frenkelio bilietų kasoje (Vilniaus g. 74, Šiauliai).