Renginių kalendorius

  Spalis 2018  
P A T K Pn Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Naujienos

Parodoje „KOLEKCIJA. XX a. 5–9 dešimtmečių Lietuvos fotografija Fotografijos muziejaus rinkinyje“ – dar gyva istorija, mūsų pačių ir mūsų tėvų vakardiena, kurią apžvelgsime trijuose vakaro susitikimuose su parodoje eksponuojamų kūrinių autoriais.

Plačiau »

Knyga „Pažinkime žydų istoriją ir paveldą Lietuvoje“ kviečia pakeliauti po Lietuvą ir susipažinti su daugiau kaip 500 metų Lietuvos žydų istorija. Leidinyje pateikiami kelionių maršrutai į kuriuos yra įtraukti žydų istorijos ir kultūros paveldo objektai, pritaikyti lankyti turistams ir esantys patraukliose turizmo traukos vietovėse: Vilniuje, Kaune, Kėdainiuose, Šiauliuose ir Joniškyje.

Plačiau »

2015 m. balandžio 8 d. siekiant Šiaulių mieste sukurti dviračių transporto sistemą ir populiarinti dviračių kultūrą, Šiaulių „Aušros“ muziejus, UAB „Baltik vairas“ ir Šiaulių miesto savivaldybė pasirašė trišalę sutartį. Nuo šiol Šiaulių miesto gyventojai ir svečiai galės muziejaus padalinius aplankyti „Baltik vairo“ dovanotais dviračiais.

Plačiau »

Mielieji,

Sveikiname Jus su šv. Velykomis!

Tegul kartu su pavasariu Jus aplanko džiaugsmas ir naujų jėgų antplūdis, padėsiantis dirbti ir kurti.

Saulėtos ir gražios šventės!

Visada Jūsų – Šiaulių „Aušros“ muziejus

 

2015 m. kovo 30 – balandžio 2 d. Šiaulių „Aušros“ muziejuje vyko kultūros edukacijos savaitės MENŲ DŪZGĖS informaciniai, edukacinę muziejaus veiklą pristatantys renginiai, skirti Lietuvos pedagogams.

Plačiau »

LR Kultūros ministerija paskelbė prioritetinius kultūros infrastruktūros ir paveldo objektus, finansuotinus atrenkant valstybės planavimo būdu. Šiame prioritetinių objektų sąraše – net du Šiaulių „Aušros" muziejaus padaliniai – Venclauskių namai ir Edukacijos centras.

Plačiau »

2015 m. kovo 11 d., trečiadienį, Šiaulių „Aušros“ muziejaus Chaimo Frenkelio viloje (Vilniaus g. 74, Šiauliai) garbūs svečiai, muziejaus bičiuliai ir bendraminčiai kartu su muziejininkais minėjo Šiaulių „Aušros“ muziejaus įkūrimo 92-ąsias metines bei Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-metį. Lietuvai reikšmingo įvykio proga „Aušros“ muziejus kvietė šiauliečius ir miesto svečius dalyvauti iniciatyvoje „Lietuvai ir man“ bei nemokamai apsilankyti muziejaus padaliniuose.

Plačiau »