Renginių kalendorius

  Rugpjūtis 2018  
P A T K Pn Š S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Naujienos

Balandžio 23 d. Šiaulių „Aušros“ muziejus organizavo konferenciją „Lietuvos kultūros paveldo skaitmeninimas ir sklaida: inovatyvios visuomenės ir atminties institucijų iniciatyvos, patirtys ir galimybės". Fotografijos muziejuje vykusioje konferencijoje aptarti tarptautiniu ir nacionaliniu lygiu vykdomi kultūros paveldo skaitmeninimo ir sklaidos projektai, inovatyvios mokslo, atminties institucijų ir privačios suskaitmeninto kultūros paveldo pritaikymo iniciatyvos.

Plačiau »

2015 m. balandžio 22 d. Šiaulių „Aušros“ muziejaus Chaimo Frenkelio viloje lankėsi plačiai žinomas mados istorikas Aleksandras Vasiljevas. Menininkas susirinkusiems pristatė viloje eksponuojamą parodą „Art deco mada (1918-1939)“ iš savo asmeninės kolekcijos. Iki rugpjūčio 23 d. Chaimo Frenkelio viloje (Vilniaus g. 74, Šiauliai) veiksianti paroda lankytojus supažindina su nuogiausiu laikotarpiu mados istorijoje.

Plačiau »

Pirmajame vakaro susitikime parodoje „Kolekcija. XX a. 5-9 dešimtmečių Lietuvos fotografija Fotografijos muziejaus rinkinyje“ prisiminimais apie kūrybą sovietmečio sąlygomis dalijosi Šiaulių krašto fotografai – parodoje eksponuojamų kūrinių autoriai. Dar du vakaro susitikimus planuojama surengti su kitų miestų fotografais.

Plačiau »

Parodoje „KOLEKCIJA. XX a. 5–9 dešimtmečių Lietuvos fotografija Fotografijos muziejaus rinkinyje“ – dar gyva istorija, mūsų pačių ir mūsų tėvų vakardiena, kurią apžvelgsime trijuose vakaro susitikimuose su parodoje eksponuojamų kūrinių autoriais.

Plačiau »

Knyga „Pažinkime žydų istoriją ir paveldą Lietuvoje“ kviečia pakeliauti po Lietuvą ir susipažinti su daugiau kaip 500 metų Lietuvos žydų istorija. Leidinyje pateikiami kelionių maršrutai į kuriuos yra įtraukti žydų istorijos ir kultūros paveldo objektai, pritaikyti lankyti turistams ir esantys patraukliose turizmo traukos vietovėse: Vilniuje, Kaune, Kėdainiuose, Šiauliuose ir Joniškyje.

Plačiau »

2015 m. balandžio 8 d. siekiant Šiaulių mieste sukurti dviračių transporto sistemą ir populiarinti dviračių kultūrą, Šiaulių „Aušros“ muziejus, UAB „Baltik vairas“ ir Šiaulių miesto savivaldybė pasirašė trišalę sutartį. Nuo šiol Šiaulių miesto gyventojai ir svečiai galės muziejaus padalinius aplankyti „Baltik vairo“ dovanotais dviračiais.

Plačiau »

Mielieji,

Sveikiname Jus su šv. Velykomis!

Tegul kartu su pavasariu Jus aplanko džiaugsmas ir naujų jėgų antplūdis, padėsiantis dirbti ir kurti.

Saulėtos ir gražios šventės!

Visada Jūsų – Šiaulių „Aušros“ muziejus

 

2015 m. kovo 30 – balandžio 2 d. Šiaulių „Aušros“ muziejuje vyko kultūros edukacijos savaitės MENŲ DŪZGĖS informaciniai, edukacinę muziejaus veiklą pristatantys renginiai, skirti Lietuvos pedagogams.

Plačiau »